سریال خاتون
فوتبال جهان

مذاکره لیورپول با پاری‌سن‌ژرمن برای خرید امباپه

به گزارش امین گیمز و به نقل از نشریه دیلی‌استار؛ باشگاه لیورپول درنظر دارد مدعی اصلی جذب کیلیان امباپه یعنی باشگاه رئال مادرید را برای خرید این ستاره فرانسوی به چالش بکشد و در همین راستا مذاکراتی را با پاری‌سن‌ژرمن آغاز کرده است.

آینده امباپه یکی از پرحرف‌و‌حدیث‌ترین سوژه‌های بازار نقل و انتقالات تابستان سال جاری بوده است، زیرا بازیکن با وجود داشتن مشتری بزرگی مانند رئال مادرید می‌خواهد در پاری‌سن‌ژرمن بماند که البته این خواسته او نه از سر تعهد، بلکه برای دریافت پاداش وفاداری 80 میلیون یورویی است. با توجه به باقی ماندن تنها یک سال از قرارداد امباپه، پاریسی‌ها سخت به دنبال فروش او در همین پنجره از نقل و انتقالات هستند، چرا که سال آینده او را به عنوان بازیکن آزاد از دست خواهند داد. قیمت تعیین شده از سوی آنها برای فروش امباپه 250 میلیون یورو است که البته گفته می‌شود رئال مادرید حاضر به پرداخت آن نخواهد بود.

در این میان اکنون باشگاه لیورپول هم وارد میدان رقابت برای خرید ملی‌پوش فرانسوی شده است. دیلی‌استار نوشته است که یورگن کلوپ سرمربی آلمانی لیورپولی‌ها به رؤسای باشگاه گفته که این تیم برای بازگشت به جمع مدعیان قهرمانی جام‌های مختلف باید تقویت شود. از مثلث خط حمله تیمی که در سال‌های اخیر یک بار قهرمان لیگ برتر انگلیس و یک بار فاتح اروپا شد، تنها محمد صلاح باقی مانده و دو ضلع دیگر آن سادیو مانه و فیرمینو رفته‌اند. به همین دلیل کلوپ نیاز به تقویت خط حمله را در تیمش احساس می‌کند.

پیش از این خبرهای درباره تلاش باشگاه‌های بارسلونا و اینتر نیز برای جذب امباپه منتشر شده بود که البته مشخص شد این اخبار کذب ترفند باشگاه پاری‌سن‌ژرمن برای بازارگرمی درباره بازیکنش و تحریک رئال مادرید به منظور اقدام جهت خرید او بوده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا