سریال خاتون
فوتبال جهان

مربی ایتالیایی تیم ملی: طارمی پسری استثنایی و نیروی محرکه واقعی است

به گزارش امین گیمز، سایت «Sport Mediaset»‌ ایتالیا به بهانه پیشنهاد باشگاه میلان به مهدی طارمی، در گزارشی مفصل به زندگی خصوصی و ورزشی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران پرداخت و دوران فوتبالی او را به‌صورت کامل بررسی کرد.

در بخشی از گزارش این سایت آمده است: آمار سه فصل اخیر فوتبال پرتغال، مطرح شدن نام طارمی را برای خط حمله تیمی جاه‌طلب مانند میلان تأیید می‌کند. او در 129 مسابقه‌ای که در سه سال اخیر لیگ برتر پرتغال به میدان رفته، آمار 76 گل و 41 پاس گل را از خود بر جای گذاشته است. طارمی همچنین در دو جام جهانی بازی کرده و دو گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کرده است.

آنتونیو مانیکونه مربی ایتالیایی تیم ملی ایران درباره طارمی اظهار داشت: مهدی از دیدگاه انسانی یک پسر استثنایی و شخصی عالی است. او یک رهبر و نیروی محرکه واقعی محسوب می‌شود.

وی با تمجید از شمّ گلزنی ستاره ایرانی پورتو گفت: او بازیکنی است که تحت هر شرایطی گل می‌زند. طارمی در پورتو به‌عنوان مهاجم اول بازی می‌کند و در تیم ملی ایران، از او به‌عنوان مهاجم دوم در کنار سردار آزمون استفاده می‌کنیم. مهدی می‌داند چگونه هر کاری را که یک مهاجم می‌کند، انجام بدهد و خیلی خوب از پس آن برمی‌آید.

انتهای پیام/

 

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا