فوتبال جهان

مسی؛ غایب احتمالی بازی بعدی تیم ملی آرژانتین

به گزارش امین گیمز، تیم ملی فوتبال آرژانتین بامداد سه‌شنبه در دومین بازی خود در مرحله انتخابی جام جهانی 2026 میهمان بولیوی خواهد بود و علاوه بر مشکل همیشگی‌اش برای بازی در لاپاز – پایین بودن میزان اکسیژن به دلیل ارتفاع بالای پایتخت بولیوی از سطح آب‌های آزاد – احتمالاً یک دغدغه دیگر هم خواهد داشت؛ پر کردن جای خالی کاپیتان لیونل مسی.

ستاره تیم اینتر میامی به دلیل مصدومیت ناآماده است و هنوز مشخص نیست که اصلاً بتواند همراه با دیگر بازیکنان تحت هدایت لیونل اسکالونی به لاپاز سفر کند. او روز شنبه هفته جاری تحت یکسری معاینات قرار گرفت تا میزان آسیب‌دیدگی او برای بازی مقابل بولیوی بررسی شود. مسی در بازی قبلی آرژانتین مقابل اکوادور که تنها گل آن را به ثمر رساند، در دقیقه 89 از میدان خارج شد و جای خود را به اسکیل پالاسیوس داد. اندکی بعد مشخص شد که او به دلیل آسیب‌دیدگی زمین بازی را ترک کرده است.

در این میان اینتر میامی از عدم حضور مسی در بازی مقابل بولیوی استقبال خواهد کرد چرا که برخلاف سایر لیگ‌های فوتبال باشگاهی، MLS در این دور از بازی‌های ملی متوقف نشده است و تیم تحت مالکیت دیوید بکام که در جدول 15 تیمی کنفرانس شرق چهاردهم است، به وجود ستاره آرژانتینی‌اش برای دور شدن از پایین جدول نیاز مبرم دارد. بازی بعدی اینترمیامی بامداد روز یکشنبه هفته آینده در خانه آتالانتا یونایتد تیم ششم جدول است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی
دانلود سریال گناه فرشته گناه فرشته
دکمه بازگشت به بالا