سریال خاتون
فوتبال جهان

مسی: با همان انگیزه همیشگی‌ام به اینتر میامی آمده‌ام

به گزارش امین گیمز، لیونل مسی که اخیراً به حضور دو ساله‌اش در پاری‌سن‌ژرمن پایان داد و در حالی که بحث بازگشتش به بارسلونا مطرح بود، در نهایت با امضای قراردادی دو ساله به اینتر میامی پیوست، بامداد امروز (دوشنبه – به وقت تهران) در مراسمی خاص و باشکوه به هواداران این تیم آمریکایی معرفی شد. این مراسم به خاطر بارش باران با تأخیر برگزار شد.

برنده هفت توپ طلا در مراسم معارفه‌اش گفت: می‌خواهم از هواداران اینتر میامی تشکر کنم. از زمانی که به اینجا آمدم عشق و حمایت شما را حس کردم. مشتاق هستم که هر چه سریع‌تر با تیم تمرین و برای اینتر میامی بازی کنم. من با همان انگیزه همیشگی‌ام به اینجا آمدم. شکی ندارم که در اینجا لحظات خیلی خوبی با هم خواهیم داشت و اتفاقات زیبایی رخ خواهد داد.

دیوید بکام به عنوان یکی از مالکان باشگاه اینتر میانی هم در مراسم رونمایی از مسی گفت: من هم مثل همه شما بی‌صبرانه منتظرم تا لئو را در پیراهن اینتر میامی و بازی کردن برای تیم‌مان ببینم. خانم‌ها و آقایان فصل جدیدِ داستان ما از اینجا شروع می‌شود.

مسی 35 ساله که تابستان 2021 به حضور 21 ساله خود در بارسلونا پایان داد و به پاری‌سن‌ژرمن پیوست، در دو فصل اخیر در 75 بازی برای این تیم فرانسوی به میدان رفت و آمار 32 گل‌زده و 35 پاس‌گل را از خود برجای گذاشت.

لیونل مسی , تیم فوتبال بارسلونا , لیونل مسی , تیم فوتبال بارسلونا , لیونل مسی , تیم فوتبال بارسلونا , لیونل مسی , تیم فوتبال بارسلونا , لیونل مسی , تیم فوتبال بارسلونا , لیونل مسی , تیم فوتبال بارسلونا , لیونل مسی , تیم فوتبال بارسلونا ,

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا