سریال خاتون
فوتبال جهان

مسی راز شادی گل‌های خاصش در اینترمیامی را فاش کرد

به گزارش امین گیمز، لیونل مسی که اخیراً به حضور دو ساله‌اش در پاری‌سن‌ژرمن پایان داد و در حالی که بحث بازگشتش به بارسلونا مطرح بود، در نهایت با امضای قراردادی دو ساله به اینتر میامی پیوست، با حضور در یک کنفرانس خبری درباره تصمیمش برای پیوستن به این تیم گفت: من برای لذت بردن از بازی کردن به اینجا آمدم و به همین خاطر چنین تصمیمی گرفتم. ترک بارسلونا به منظور پیوستن به پاری‌سن‌ژرمن خیلی پیچیده بود.

وی افزود: من حالا خیلی خوشحالم چون این انتخاب خودم بود که به اینجا بیایم. وقتی به پاری‌سن‌ژرمن رفتم، تصمیمی آنی و سریع بود. من هرگز نمی‌خواستم بارسلونا را ترک کنم. رفتن به PSG نه برنامه‌ریزی شده بود و نه چیزی بود که من می‌خواستم. هرگز نمی‌خواستم بارسلونا را ترک کنم.

مسی 36 ساله که تاکنون هفت توپ طلا را از آن خود کرده و اخیراً هم با تیم ملی فوتبال آرژانتین هم فاتح جام جهانی 2022 قطر شد، در مقایسه این دو عنوان اظهار داشت: بعد از قهرمانی در جام جهانی، کمتر به توپ طلا فکر می‌کنم. من خوش‌شانس بوده‌ام که همه چیز را در دوران حرفه‌ای خودم به دست آورده‌ام.

وی همچنین درباره شادی گل‌هایش که اخیراً در اینتر میامی داشته، اظهار داشت: سه فرزندم هنوز در تعطیلات هستند و هنوز مدرسه‌شان شروع نشده‌اند، بنابراین ما هر شب فیلم‌های ابرقهرمانی را با هم تماشا می‌کنیم. آنها با دیدن این فیلم‌ها به من گفتند که هر وقت گلزنی می‌‌کنم، شادی گل ابرقهرمانی انجام بدهم. من اما این نوع شادی گل‌ها را فقط در بازی‌های خانگی انجام می‌دهم، زمانی که بچه‌هایم در ورزشگاه و در نزدیکی من حضور دارند تا بتوانیم آن لحظات را با هم به اشتراک بگذاریم.

لیونل مسی , تیم فوتبال بارسلونا , تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن ,

برنده هفت توپ طلا همچنین درباره حضورش در شهر میامی خاطرنشان کرد: از همان بد ورودم به میامی استقبال باورنکردنی از من صورت گرفت. میامی شهری پر از لاتین‌ زبان‌ها است و این همه چیز را برایم بسیار آسان‌تر می‌کند. آنها به من احساس خوشامدگویی و دوست‌داشتن می‌دهند. این مهمترین و سالم‌ترین بخش چیزی است که باعث می‌شود از کاری که انجام می‌دهید، لذت ببرید.

مسی همچنین درباره بازی در چمن مصنوعی که 6 تیم MLS چنین زمینی دارند، گفت: من با هم‌تیمی‌هایی صحبت کرده‌ام که مدت طولانی‌تری اینجا بوده‌اند، حتی آنها هم بابت بازی در چمن مصنوعی رنج می‌برند و به این موضوع عادت ندارند. من در دوران آکادمی روی چمن مصنوعی بازی کرده‌ام و مشکلی برای بازی در چنین سطحی ندارم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا