سریال خاتون
فوتبال جهان

مسی پس از امضای رسمی قرارداد با اینترمیامی: می‌خواستم تجربه‌ای متفاوت از فوتبال داشته باشم

به گزارش امین گیمز، مراسم معارفه لیونل مسی، ستاره آرژانتینی جدید تیم فوتبال اینترمیامی روز گذشته (شنبه) با حضور پرشمار هواداران برگزار شد و او به صورت رسمی کارش را در لیگ آمریکا آغاز کرد.

او که تیم جدیدش حال و روز خوبی ندارد، در مراسم معارفه‌اش به خبرنگاران گفت: بابت برداشتن این قدم جدید در دوران بازیگری‌ام به همراه اینترمیامی در آمریکا بسیار هیجان‌زده‌ام. این فرصتی عالی است و ما در کنار یکدیگر می‌‌توانیم به ساختن این پروژه زیبا ادامه دهیم. آمده‌ام تا اینجا در کنار یکدیگر اهداف مدنظر‌مان را محقق کنیم و من اشتیاق فراوانی دارم که در خانه جدیدم، به تیمم کمک کنم.

مسی افزود: پس از قهرمانی در جام جهانی و عدم امکان بازگشت به بارسلونا، فرصتی دست داد تا به MLS بیایم و در آمریکا، فوتبال را به شیوه‌ای متفاوت تجربه کنم.

در همین حال دیوید بکام، مالک مشترک باشگاه اینترمیامی هم درباره پیوستن مسی به این تیم گفت: 10 سال پیش زمانی که سفرم را برای تأسیس یک تیم جدید در میامی آغاز کردم، گفتم که رؤیایم آوردن بزرگترین بازیکنان دنیا به این شهر حیرت‌‌انگیز است. بازیکنانی که همان‌قدر برای کمک به اینترمیامی انگیزه داشته باشند که من زمان رفتنم به لس‌آ‌نجلس گلکسی داشتم و دغدغه‌شان کمک به رشد و توسعه فوتبال در آمریکا و ایجاد میراثی برای نسل‌های بعدی فوتبالیست‌های این کشور باشد. امروز رؤیای من محقق شد.

بکام و دیگر هواداران اینترمیامی امیدوارند که ورود مسی پایان‌بخش روند ناامید کننده تیمی باشد که 11 بازی اخیرش در MLS را نبرده است (از جمله شکست 3 بر صفر شنبه شب برابر تیم سن‌لوئی) و در قعر جدول کنفرانس شرق MLS‌ قرار دارد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا