سریال خاتون
فوتبال جهان

ممانعت از ورود زانتی به مراسم قرعه‌کشی لیگ قهرمانان اروپا + فیلم

به گزارش امین گیمز، کلیپی ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده است که نشان می‌دهد یکی از پرسنل حراست محل برگزاری قرعه‌کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در مقر یوفا در شهر نیون سوئیس از ورود خاویر زانتی نایب رئیس باشگاه اینتر به سالن قرعه‌کشی ممانعت به عمل می‌‌آورد.

گویا مدافع و کاپیتان پیشین نراتزوری که با تأخیر و عجله خودش را به محل برگزاری قرعه‌کشی رسانده بود، فراموش کرده بود کارت شناسایی مخصوص ورود به مراسم را همراه ببرد و به همین دلیل از ورود او جلوگیری به عمل آمد.

زانتی چند بار بر اینکه او نایب رئیس باشگاه اینتر است تأکید کرد اما نگهبان در ورودی سالن باز هم از ورود او جلوگیری کرد. در نهایت پس از یکی دو دقیقه کلنجار رفتن زانتی و دیگر دست‌اندرکاران باشگاه، مأمور حراست با اکراه به او اجازه ورود می‌دهد.

تیم فوتبال اینتر , سری A , لیگ قهرمانان اروپا ,

با وجود این اتفاق، زانتی قبل از آنکه قرعه اینتر مشخص شود، روی صندلی خود مستقر شد و شاهد قرار گرفتن نام تیمش مقابل اتلتیکومادرید بود.

زانتی با ثبت 858 بازی در اینتر که شامل 159 بازی در لیگ قهرمانان می‌شود، رکورددار بازی با پیراهن نراتزوری است. اینتر در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا میزبان اتلتیکومادرید خواهد بود که این بازی سه‌شنبه یکم اسفند برگزار می‌شود.

فیلم این اتفاق را مشاهده می‌کنید.

 

.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا