سریال خاتون
فوتبال جهان

مندلیبار: بیشتر از منچسترسیتی فرصت گلزنی داشتیم/ انتخاب‌هایم برای ضربات پنالتی اشتباه بود

به گزارش امین گیمز، خوسه لوئیس مندلیبار سرمربی تیم فوتبال سویا شب گذشته (چهارشنبه) نتوانست دومین قهرمانی‌اش با تیم آندلسی را با فتح سوپرجام اروپا جشن بگیرد. او که دو ماه قبل با سویا قهرمان لیگ اروپا شد، با وجود آنکه تیمش در مصاف با فاتح لیگ قهرمانان اروپا زودتر به گل رسید، در ضربات پنالتی شاهد شکست مردانش بود.

سرمربی باسکی در پایان بازی گفت: داشتن یک برنامه خوب برای بازی مقابل تیمی در سطح کیفی منچسترسیتی، کار بسیار پیچیده‌ای است. من واقعاً دوست داشتم که می‌توانستیم بالاتر بازی کنیم و حریف را بیشتر تحت فشار بگذاریم. زمانی که موقعیت زدن گل دوم را داشتیم باید گل می‌زدیم که متأسفانه این کار را نکردیم اما من واقعاً معتقدم که سویا بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشت و موقعیت‌های ما برای گلزنی حتی از منچسترسیتی بیشتر بود.

 

مندلیبار افزود: سیتی در هر بازی حداقل یک گل را می‌زند به همین دلیل ما می‌دانستیم که برای بردن این بازی باید حداقل دو گل بزنیم که البته این اتفاق رخ نداد. ذهنیت بازیکنان ما از هفته پیش تا الان بسیار تغییر کرده است. آنها به توانایی‌های خودشان ایمان داشتند اما برابر حریفی مانند سیتی اگر قدر تک‌تک موقعیت‌‌های‌تان را ندانید افسوس می‌خورید. با این حال مهمترین چیز این است که ما واقعاً رقابت خوبی را با سیتی به نمایش گذاشتیم.

سرمربی سویا در پایان به ارتکاب یک اشتباه برای ضربات پنالتی اعتراف کرد و اظهار داشت: من در انتخاب نفراتی که قبل از ضربات پنالتی باید زمین بازی را ترک می‌کردند اشتباه کردم. دلیلم برای تعویض منطقی بود اما فکر می‌کنم که در انتخاب بازیکنان پنالتی‌زن اشتباه کردم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا