سریال خاتون
فوتبال جهان

منچسترسیتی محرز و سیلوا را با هم نمی‌فروشد

به گزارش امین گیمز، نشریه اتلتیک انگلیس مدعی شد که پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی از سران باشگاه خواسته که از میان ریاض محرز و برناردو سیلوا تنها یکی مجوز ترک تیم را داشته باشد.

سیتی پیش از این با کاپیتان دوم و هافبک آلمانی‌اش ایلکای گوندوگان خداحافظی کرده (او به بارسلونا پیوست) و ظاهراً مشکلی با فروش یکی دیگر از هافبک‌های کهنه‌کارش ندارد اما گواردیولا نمی‌خواهد با فروش سه هافبک در یک پنجره نقل و انتقالاتی دست خودش را برای فصل آینده خالی کند.

برناردو سیلوا مشتری پروپاقرصی مانند بارسلونا دارد و محرز هم از عربستان سعودی پیشنهادهایی دریافت کرده است. هردو بازیکن هم گویا راغب به کسب تجربیاتی جدید هستند اما مشخص نیست که کدام یک از آنها خواهد توانست جواز خروج از اتحاد را کسب کند. به این ترتیب اگر بارسلونا زودتر برای خرید سیلوا اقدام کند، احتمالاً سیتی جلوی انتقال محرز به عربستان را خواهد گرفت، اقدامی که ظاهراً باشگاه لاتزیوی ایتالیا هم روز گذشته در مورد ستاره خط حمله‌اش چیرو ایموبیله انجام داد.

اینطور که پیداست، عربستانی‌ها قصد دارد یکی از بهترین گلزنان فصل اخیر سری A را هم به کشورشان ببرند اما کلودیو لوتیتو مالک لاتزیو درهای خروج را به روی مهاجم ایتالیایی بسته است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا