سریال خاتون
فوتبال جهان

منچستریونایتد، گرین‌وود را خط زد

به گزارش امین گیمز، با وجود انتشار خبرهایی مبنی بر احتمال بخشیده شدن میسون گرین‌وود از سوی باشگاه منچستریونایتد پس از ماجرای درگیری فیزیکی با نامزدش، این بازیکن انگلیسی باز هم جدایی در ترکیب این تیم نخواهد داشت.

باشگاه منچستریونایتد در آستانه شروع فصل جدید لیگ برتر انگلیس، فهرست شماره‌های بازیکنان این تیم را منتشر کرد که گرین‌وود در این لیست جایی ندارد. او از ماه ژانویه سال 2022 به دنبال متهم شدنش به ضرب و شتم نامزد خود که مدتی هم به خاطر آن در حبس بود، از حضور در تمرینات منچستریونایتد محروم بود.

با وجود تبرئه شدن بازیکن از اتهامات توسط قاضی پرونده در ماه فوریه، گرین‌وود 21 ساله هنوز جایی در برنامه‌های شیاطین سرخ ندارد.

به گزارش نشریه سان؛ منچستریونایتد در روزهای آینده تصمیمش را درباره گرین‌وود خواهد گرفت که این ممکن است با فسخ قرارداد بازیکن و تبدیل شدن او به بازیکن آزاد یا بازگشت به تیم برای قرض داده شدن یا انتقال قطعی به تیمی دیگر همراه باشد.

قرار نگرفتن نام گرین‌و‌ود در فهرست بازیکنان منچستریونایتد در شرایطی است که روز سه‌شنبه تصاویری از این بازیکن در حال انجام تمرینات انفرادی منتشر شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا