سریال خاتون
فوتبال جهان

منچستریونایتد آماده بازگرداندن گرین‌وود به یک شرط

به گزارش امین گیمز، باشگاه منچستریونایتد طبق ادعای رسانه‌های انگلیسی قرار است همین روزها بعد از اتمام تحقیقات مستقل خود درباره پرونده میسون گرین‌وود بابت ضرب و شتم نامزد سابق خود، تصمیم نهایی‌شان را در خصوص این مهاجم انگلیسی اعلام کنند. نشریه «میرر» انگلیس حالا خبر می‌دهد؛ اگر تحقیقات باشگاه منچستریونایتد در مورد آینده حرفه‌‌ای او به نفعش باشد، این باشگاه می‌تواند خیلی سریع گرین‌وود را در برنامه‌های تاکتیکی اریک تن‌هاخ برای فصل جدید بگنجاند.

پیش از این نشریه انگلیسی «سان» گزارش داده بود؛ تمامی بازیکنان منچستریونایتد بر این باور هستند که گرین‌وود شایسته این است که شانسی دیگر به او داده شود، چون او از دید قانون بی‌گناه است. هم‌تیمی‌های این مهاجم 21 بر این باور هستند که او در بلاتکلیفی رها شده است. آنها می‌دانند که بازگشت گرین‌وود به ترکیب منچستریونایتد دشوار خواهد بود اما مایل هستند از او حمایت کنند.

این مهاجم انگلیسی در اواخر ماه ژانویه 2022 (بهمن 1401) متهم به ضرب شتم نامزد سابق خود شد و همین باعث شد تا باشگاه منچستریونایتد اعلام کند تا تکمیل تحقیقات داخلی این باشگاه، این بازیکن حق تمرین و بازی کردن با پیراهن این تیم را نخواهد داشت. این مهاجم انگلیسی که حالا 16 ماهی می‌شود که به دور از فوتبال حرفه‌ای‌ است، در بهمن ماه 1402 بود که از اتهامات وارده تبرئه شد.

گرین‌وود که محصول آکادمی باشگاه منچستریونایتد است و از 6 سالگی یعنی از سال 2007 در عضویت این باشگاه است، در سال 2018 بود که به تیم اصلی این باشگاه راه پیدا کرد. او بازی‌های قابل‌قبولی هم از خود در منچستریونایتد ارائه کرد اما حاشیه‌هایی که او در تیم ملی فوتبال انگلیس و منچستریونایتد داشته، دوران حرفه‌ای او را که می‌توانست درخشان‌تر باشد، تحت‌الشعاع قرار داده است.

او که تا پایان ماه ژوئن 2025 تحت‌قرارداد باشگاه منچستریونایتد است، در 129 بازی برای این تیم به میدان رفته و آمار 35 گل‌زده و 12 پاس‌گل را از خود بر جای گذاشته است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا