سریال خاتون
فوتبال جهان

منچستریونایتد به لطف اونانا در آنفیلد آبروداری کرد

به گزارش امین گیمز، در آخرین و مهمترین بازی هفته هفدهم لیگ برتر انگلیس، امشب (یکشنبه) از ساعت 20 به وقت تهران در ورزشگاه آنفیلد، تیم‌های فوتبال لیورپول و منچستریونایتد برابر یکدیگر صف‌آرایی کردند که این بازی در نهایت بدون گل به پایان رسید.

این تساوی همان‌قدر که برای لیورپول و هوادارانش ناراحت کننده بود – چرا که اجازه بازگشت به صدر جدول از آنها گرفت – برای یونایتد و مربی‌اش اریک تن‌هاخ که به سبب باخت‌های اخیر به شدت تحت فشار قرار داشت، به منزله یک نفس راحت بود. با توجه به نتایج نه چندان جالب اخیر یونایتد برابر رقیب دیرینه و فراز و نشیب‌هایی که شاگردان تن‌هاخ در این فصل داشتند، بسیاری بر این باور بودند که قرمزهای مرسی‌ساید به آسانی از سد یونایتد خواهد گذشت اما شیاطین سرخ با وجود در اختیار نداشتن دو مهره کلیدی خود، برونو فرناندز و هری مگوایر، آبروداری کردند و با کسب امتیاز به خانه برگشتند.

این نتیجه در حالی رقم خورد که لیورپول 33 بار توپ را به سمت دروازه یونایتد شلیک کرد که 8 مورد آن داخل چارچوب بود و به لطف واکنش‌های خوب آندره اونانا دروازه تیم میهمان بسته ماند. در سمت مقابل یونایتدی که تنها 30 درصد تملک توپ داشت، 6 شوت به سمت دروازه شاگردان کلوپ زد که فقط یکی از آنها داخل چارچوب بود. همچنین منچستریونایتد با اخراج دیوگو دالوت در دقیقه 4+90 بازی را 10 نفره به پایان رساند.

با این تساوی لیورپول 38 امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به استون‌ویلا با صعودی یک پله‌ای در رده دوم قرار گرفت. به این ترتیب آرسنال 39 امتیازی هفته هفدهم لیگ برتر جزیره را به عنوان صدرنشین به پایان برد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا