سریال خاتون
فوتبال جهان

منچستریونایتد قید خرید اونانا را زد/ دروازه‌بانان فاینورد و اینتراخت در رادار شیاطین سرخ

به گزارش امین گیمز، با منقضی شدن قرارداد داوید دخه‌آ با منچستریونایتد و تمدید نشدن قرارداد این دروازه‌بان اسپانیایی، مدیران این باشگاه لیگ برتری در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی جاری به دنبال جذب دروازه‌بانی جدید است. نشریه انگلیسی «ساندی میرر» در این خصوص گزارش داد؛ باشگاه منچستریونایتد که آندره اونانا را به عنوان اصلی‌ترین گزینه خود برای جانشینی داوید دخه‌آ در نظر داشت، حالا به دلیل محدودیت‌هایی که در بودجه خود برای نقل‌وانتقالات دارد، نظرش را معطوف به جذب جاستین بیلو دروازه‌بان هلندی و 25 ساله فاینورد و کوین تراپ دروازه‌بان آلمانی و 32 ساله اینتراخت فرانکفورت به عنوان دروازه‌بان‌های اول و دوم خود در نظر دارند که به ترتیب خریدشان 20 میلیون یورو و 10 میلیون یورو برای منچستریونایتد هزینه خواهد داشت.

منچستریونایتد بودجه‌ای 120 میلیون یورویی برای نقل‌وانتقالات تابستانی دارد که 60 میلیون یوروی آن قرار است صرف خرید میسون ماونت از چلسی شود و با توجه به محدودیت‌های بازی جوانمردانه مالی، آنها نمی‌توانند 60 میلیون دیگر را صرف خرید اونانا از اینتر کنند، برای همین نظرشان را معطوف به جذب گزینه‌های ارزان قیمت‌تر کرده‌اند.

«میرر» همچنین خبر داد؛ باشگاه منچستریونایتد احتمال ماندن داوید دخه‌آ در منچستریونایتد را رد نکرده است اما اریک تن‌هاخ به مدیران باشگاه گفته که این دروازه‌بان اسپانیایی مهارت لازم برای بازی با پا را ندارد، این در حالی است که در سیستم بازی او این ویژگی بسیار مهمی به شمارمی‌رود، به همین خاطر از آنها خواسته تا در بازار نقل‌وانتقالات به عنوان خرید دروازه‌بانی جدید باشند.

سرمربی هلندی شیاطین سرخ همچنین از مدیران باشگاه منچستریونایتد خواسته تا زمانی که تکلیف جذب دروازه‌بان جدید مشخص نشده، با پیوستن قطعی دین هندرسون به ناتینگهام فارست (تیمی که فصل اخیر برایش قرضی بازی کرد) موافقت نکنند.

در سوی دیگر باشگاه النصر خواهان به خدمت گرفتن داوید دخه‌آ است و به این دروازه‌بان 32 ساله پیشنهاد پرداخت دستمزد هفتگی 250 هزار پوند در هفته را داده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا