سریال خاتون
فوتبال جهان

منچستریونایتد نظرش را در مورد گرین‌وود تغییر داد؛ راهی برای بازگشت نیست!

به گزارش امین گیمز، باشگاه منچستریونایتد چند روز پیش اعلام کرد که تحقیقاتش در مورد میسون گرین‌وود تکمیل شده و به زودی تصمیمش درباره آینده حرفه‌ای این بازیکن را اعلام خواهد کرد. برخی منابع نزدیک به باشگاه منچستریونایتد مدعی شده‌اند که مسئولان این باشگاه لیگ برتری مطمئن هستند که این مهاجم انگلیسی این فصل بخشی از تیم منچستریونایتد خواهد بود. بازیکنان و کارکنان باشگاه هم از بازگشت گرین‌وود به ترکیب تیم خوشحال هستند و این چیزی است که برای مدیران باشگاه مهم است. حالا اما خبر می‌رسد که مدیران باشگاه منچستریونایتد در پی موضعگیری هواداران به خبر بازگشت احتمالی گرین‌وود به ترکیب این تیم، نظر خود را تغییر داده‌اند.

میسون گرین‌وود اواخر ماه ژانویه 2022 (بهمن 1401) متهم به ضرب شتم نامزد سابق خود شد و همین باعث شد تا باشگاه منچستریونایتد اعلام کند تا تکمیل تحقیقات مستقل و داخلی این باشگاه، این بازیکن حق تمرین و بازی کردن با پیراهن این تیم را نخواهد داشت. با وجود اینکه او در بهمن ماه 1402 از اتهامات وارده تبرئه شد، باشگاه منچستریونایتد هنوز درباره آینده حرفه‌ای این بازیکن تصمیمی رسمی اعلام نکرده است.

نشریه انگلیسی «سان» حالا با انتشار گزارشی اختصاصی مدعی شد؛ مدیران باشگاه منچستریونایتد بر این باورند که هیچ راه بازگشتی برای میسون گرین‌وود به ترکیب شیاطین سرخ وجود ندارد، به همین خاطر در آستانه اعلام این خبر هستند. تغییر نظر باشگاه منچستریونایتد در مورد میسون گرین‌وود پس از واکنش منفی هواداران به احتمال بازگشت او به ترکیب شیاطین سرخ صورت گرفته است.

طبق این گزارش؛ منچستریونایتد حالا ممکن است به دنبال قرض دادن این مهاجم انگلیسی به تیمی دیگر باشد اما تاکنون هیچ پیشنهاد جدی‌ای از هیچ باشگاهی برای جذب او دریافت نشده است. ریچارد آرنولد مدیر ورزشی تیم منچستریونایتد در یک ویدئوی ضبط شده توضیحاتی در مورد تصمیم باشگاه درباره میسون گرین‌وود آماده کرده که قرار بود هفته آینده پخش شود اما به دلیل واکنش‌ منفی هواداران حالا این فیلم بایگانی شده و باشگاه حالا در حال تنظیم بیانیه‌ای جدید درباره این بازیکن است.

این مهاجم 21 ساله که محصول آکادمی باشگاه منچستریونایتد بوده و از 6 سالگی یعنی از سال 2007 در عضویت این باشگاه است، در سال 2018 بود که به تیم اصلی این باشگاه راه پیدا کرد. او بازی‌های قابل‌قبولی هم از خود در منچستریونایتد ارائه کرد اما حاشیه‌هایی که او در تیم ملی فوتبال انگلیس و منچستریونایتد داشته، دوران حرفه‌ای او را که می‌توانست درخشان‌تر باشد، تحت‌الشعاع قرار داده است.

او که تا پایان ماه ژوئن 2025 تحت‌قرارداد باشگاه منچستریونایتد است، در 129 بازی برای این تیم به میدان رفته و آمار 35 گل‌زده و 12 پاس‌گل را از خود بر جای گذاشته است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا