سریال خاتون
فوتبال جهان

مورینیو، جرارد و یک تیم ترکیه‌ای؛ مشتری بازیکن اخراجی منچستریونایتد

به گزارش امین گیمز و به نقل از نشریه سان انگلیس؛ میسون گرین‌وود مهاجم تیم فوتبال منچستریونایتد که به خاطر پرونده‌ اتهاماتش در خصوص ضرب و شتم و تعرض به یک شهروند انگلیسی بیش از یک سال از آخرین حضورش در میادین می‌گذرد، در ترکیه و عربستان سعودی مشتریانی جدید پیدا کرده است.

به نظر می‌رسید که باشگاه منچستریونایتد با صدور مجوز بازگشت گرین‌وود به تمرینات این تیم قصد دارد دوباره از مهاجم سابق تیم ملی انگلیس استفاده کند اما هجمه‌هایی که علیه این تصمیم باشگاه صورت گرفت، شیاطین سرخ را مجبور به تجدید نظر درباره استفاده از گرین‌وود کرد که نتیجه‌اش قطع همکاری با این بازیکن 21 ساله شد.

با این حال بعید است که گرین‌وود بدون تیم بماند؛ چرا که همین الان او مشتریان پروپاقرصی دارد. یکی از آنها استیون جرارد سرمربی تیم الاتفاق عربستان سعودی است که حاضر شده به این بازیکن سالانه 10 میلیون پوند حقوق بپردازد. مشتری دوم او هم سرمربی سابقش در منچستریونایتد، ژوزه مورینیو است که اکنون هدایت رم را برعهده دارد؛ البته به جز این دو تیم، تیم‌های دیگری هم نسبت به جذب گرین‌وود تمایل دارند که مهمترین آنها گالاتاسرای ترکیه است.

اگر گرین‌وود به الاتفاق ملحق شود، در این تیم به غیر از جرارد، با یکی دیگر از هموطنانش جردن هندرسون هم‌تیمی خواهد شد. هندرسون تابستان امسال از لیورپول جدا شد و به الاتفاق پیوست. او از این تیم هفته‌ای 700 هزار پوند حقوق می‌گیرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا