سریال خاتون
فوتبال جهان

مورینیو: در لیگ عربستان مربیگری خواهم کرد

به گزارش امین گیمز، ژوزه مورینیو در اظهارنظری جدید، طرفدارانش را از نظر ذهنی آماده دیدن او در لیگی خارج از اروپا کرد، اتفاقی که در تمام دوران مربیگری‌اش تجربه نکرده است.

تیم فوتبال رم فصل جاری را ناامید آغاز کرده است و در سری A از هفت بازی تنها دو پیروزی داشته و در مابقی آنها سه شکست و دو تساوی را تجربه کرده است. بنابراین به نظر می‌رسد که تیم رم نیز به سندروم فصل سوم آقای خاص دچار شده است.

این وضعیت برادران فردکین مالکان باشگاه رم را در حالت آماده‌باش قرار داده است و گفته می‌شود که آنها برای سرمربی پرتغالی‌شان ضرب‌الاجلی تعیین کرده‌اند تا تیم را از مخمصه‌ای که در آن قرار گرفته است، خارج کند. در حقیقت نشریه کوریره دلواسپورت نوشته است که مورینیو تا الان هم به لطف رایزنی‌های هموطنش، تیاگو پینتو مدیر ورزشی باشگاه در سمت خود ابقا شده، اما بدتر شدن اوضاع تیم منجر به اخراج او خواهد شد، هرچند اینطور که پیداست آقای خاص از همین حالا مقصد بعدی‌اش را انتخاب کرده است.

 

مورینیو که تیمش فردا (یکشنبه) در هفته هشتم سری A میهمان کالیاری خواهد بود، پیش از این بازی به خبرنگاری که پرسید آیا حاضر است در لیگ عربستان مربیگری کند، تأکید کرد: بله این کار را خواهم کرد، مربیگری خواهم کرد. البته الان که در رم هستم و روی کارم در این تیم تمرکز خواهد داشت و تا آخرین روزی که اینجا باشم هم این کار را خواهم کرد.

مربی پرتغالی ادامه داد: هیچ‌کس از آینده خبر ندارد، اما مربیگری در عربستان کاری است که در آینده قطعاً انجامش خواهم داد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا