سریال خاتون
فوتبال جهان

مورینیو: معلوم نیست فصل بعد مربی رُم باشم/ اینجا هم «ضد مورینیو» وجود دارد!

به گزارش امین گیمز، اگرچه تیم فوتبال رُم بازی این هفته خود در سری A را با نتیجه‌ای قاطع مقابل کالیاری برد اما از فشاری که روی ژوزه مورینیو و مردانش وجود داشت آنقدرها کم نشد. جالوروسی به واسطه شروع ضعیفش که شامل سه شکست و 2 تساوی در هشت بازی می‌شود، در رده دهم جدول و در فاصله 10 امتیازی با صدر جدول قرار دارد. به همین دلیل هم گمانه‌زنی‌ها درباره آینده آقای خاص آغاز شده و در این بین برخی هم اخراج او را دور از ذهن ندانسته‌اند. از نظر خود سرمربی پرتغالی اما این هم یک جنبش ضدمورینیویی برای از میدان به در کردن اوست.

مورینیو که سال پایانی قراردادش با رم را سپری می‌کند، در گفت‌و‌گو با شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، در پاسخ به این سؤال که آیا سال آینده هم سرمربی رم خواهد بود گفت: نمی‌دانم. قبل از فینال بوداپست (لیگ اروپای فصل گذشته) به بازیکنانم قول دادم که می‌مانم. بعد از بازی‌مان مقابل اسپتزیا در سری A هم به هواداران‌مان در المپیکو گفتم که می‌مانم و الان هم اینجا هستم.

آقای خاص در پاسخ به سؤال بعدی مبنی بر اینکه آیا در رم هم جنبش ضدمورینیویی وجود دارد و مصداق آن چیست، اظهار داشت: جنبش ضدمورینیویی در ایتالیا هم وجود دارد به خصوص در رم. اینجا شما از هر دو دسته می‌توانید پیدا کنید. طرفداران جنبش ضدمورینیو آنهایی هستند که وقتی رم می‌بازد شادی می‌کنند، وقتی رم از کسب موفقیت اروپایی باز می‌ماند خوشحال می‌شوند؛ آنهایی که بعد از این اتفاقات در رادیو بامزه می‌شوند. اینها را می‌گویم چون در خیابان‌ها نه فقط اینجا، بلکه در هر نقطه‌ای از دنیا مردمی از این دست را می‌بینم. برای من اما تنها چیزی که اهمیت دارد و همیشه خواهد داشت، بازی بعدی است. گذشته به تاریخ پیوسته است.

این دومین بار طی یک هفته اخیر است که نقل قولی از مورینیو منتشر می‌شود که در آن او آینده‌اش را در هاله‌ای از ابهام قرار می‌دهد. او چند روز پیش گفت که یک روز هدایت یکی از تیم‌های باشگاهی عربستان را برعهده خواهد گرفت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا