سریال خاتون
فوتبال جهان

مورینیو: نمی‌دانم چرا اخراج شدم؛ فقط دو شکلک برای مربی حریف درآوردم!

به گزارش امین گیمیز، تیم فوتبال رم امروز (یکشنبه) در دیداری خانگی برابر مونتزا از هفته نهم سری A، در حالی که بیش از یک نیمه با یک بازیکن بیشتر از حریف بازی می‌کرد، به زحمت و با تک گل دقیقه 90 استفان الشعراوی موفق به کسب پیروزی در این بازی شد.

ژوزه مورینیو پس از این بازی گفت: فکر نمی‌کنم که حریف سزاوار شکست بوده باشد اما من بابت گرفتن سه امتیاز بازی خوشحالم. خوشحالم چون احساس می‌کنم که تیم به زحمت و سختی افتاده بود. از نظر فنی ما مرتکب اشتباهات فراوانی شدیم و از نظر فیزیکی هم بسیاری از بازیکنان‌مان به دلیل سفرهای طولانی که در هفته‌های اخیر داشتند، بسیار خسته بودند. پاردس به پرو و آرژانتین سفر کرد، همینطور دو بازیکن آفریقایی‌مان. حریف واقعاً سرسخت بود؛ مربی‌شان هم خوب است. تیم ما با جان و دل بازی کرد و نتیجه‌اش را هم گرفت. دو بار توپ را به تیر دروازه زدیم. بدون دیبالا و پلگرینی، خلاً‌ حلقه‌‌های ارتباطی میان خطوط‌مان احساس شد. سعی کردم با استفاده از عوار نبودن آنها را جبران کنم.

حاشیه مهم بازی اخراج ژوزه مورینیو، پس از تمسخر رافائله پالادینو سرمربی حریف با درآوردن شکلک گریه و غر زدن بود. او در لحظه به ثمر رسیدن گل تیمش هم خوشحالی احساسی انجام داد. آقای خاص اما گفت که حرکتش سزاوار دریافت کارت قرمز و محروم شدن از بازی بعدی در خانه اینتر نبوده است (موردی که برخی رسانه‌های ایتالیایی معتقدند مورینیو به خاطر اجتناب از آن کاری کرد که اخراج شود).

ژوزه مورینیو , تیم فوتبال رم ایتالیا , سری A ,

سرمربی پرتغالی اظهار داشت: نمی‌دانم چرا اخراج شدم. من فقط رو به نیمکت حریف دو شکلک درآوردم اما هیچ کلمه توهین‌آمیزی به کار نبردم. سال گذشته هم ما با مونتزا بازی کردیم که مسابقه فوق‌العاده‌ای بود اما بعد از بازی یکسری آدم خوب که البته هنوز خام و بی‌تجربه بودند، به ما حرف‌های زشت و غیر مودبانه‌ای زدند. امروز هم نیمکت آنها تمام تلاش‌شان را کردند که داور را تحت فشار بگذارند. من از این کارشان ایراد نمی‌گیرم بلکه می‌گویم که بعد از بازی نباید حرف‌های زشت زد. تمام حرف من درباره آنها این است که تیمی خوبی با یک مربی خوب نیازی به انجام این جور کارها ندارد. خوشحالی‌‌ام بعد از گل؟ خب دقیقه آخر گل زدیم. من سال گذشته هم همین طور خوشحالی کردم. وقتی در دقیقه 90 یک بازی گل می‌زنی، احساس می‌کنی یک نبرد سخت را برده‌ای و طبیعی است که به این شیوه خوشحالی کنی.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا