سریال خاتون
فوتبال جهان

مونتلا پس از تاریخ‌سازی: مواردی هست که باید در آنها بهتر شویم

به گزارش امین گیمز، تیم ملی فوتبال ترکیه شب گذشته (یکشنبه) در مرحله انتخابی یورو 2024 موفق شد با نتیجه 4 بر صفر لتونی را شکست دهد و برای ششمین بار جواز حضور در مرحله پایانی مسابقات جام ملت‌های اروپا را کسب کند. وینچنزو مونتلا سرمربی ایتالیایی تیم ملی ترکیه اما تبدیل به اولین مربی خارجی شد که این تیم را به مرحله پایانی مسابقات یورو رساند. مونتلا که اخیراً در پی اخراج اشتفان کونتس از سمت سرمربیگری تیم ملی ترکیه به خاطر تداوم نتایج ضعیف، هدایت این تیم را برعهده گرفت، در دو بازی اخیر موفق شد ترکیه را در مرحله انتخابی یورو 2024 مقابل تیم‌های کرواسی و لتونی به پیروزی برساند.

سرمربی پیشین تیم‌های میلان و فیورنتینا پس از این بازی گفت: از عملکرد بازیکنانم راضی هستم. شب بسیار خوبی برایم است و بسیار خوشحالم. مواردی وجود دارد که باید در آنها بهتر شویم. ما روی این موارد تمرکز می‌کنیم و روی آنها کار خواهیم کرد. هدف اول ما رسیدن به آلمان (میزبان مسابقات یورو 2024) بود و طبیعی است که حالا  اشتهایمان زیاد می‌‌شود و می‌توانیم برای کسب جایگاه اول گروه باازی کنیم.

وی در ادامه اظهار داشت: بعد از اینکه یک بر صفر در نتیجه پیش افتادیم، ریتم‌ بازی‌مان کمی دچار اُفت شد و عقب‌نشینی کردیم. در چنین مواردی می‌توانیم بهتر کار کنیم چون توانایی انجام این کار را داریم. به همین دلیل است که ما قطعاً روی این موضوع تمرکز خواهیم کرد.

ترکیه در حال حاضر با 16 امتیاز و انجام یک بازی بیشتر صدرنشین گروه D مرحله انتخابی یورو 2024 و بالاتر از ولز و کرواسی 10 امتیازی است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا