فوتبال جهان

مگوایر: مطمئنم برای منچستریونایتد زیاد بازی خواهم کرد/ می‌توانم با انتقادات مقابله کنم

به گزارش امین گیمز، هری مگوایر در جریان برتری 3 بر یک سه‌شنبه شب تیم ملی فوتبال انگلیس مقابل اسکاتلند در دیداری دوستانه در ورزشگاه همپدن پارک شهر گلاسکو شب تلخی را تجربه کرد و به خاطر گل به خودی که در دقیقه 67 به ثمر رساند، از سوی هواداران اسکاتلند مورد تمسخر قرار گرفت. گرت ساوت‌گیت سرمربی سه‌شیر پس از این بازی از مدافع منچستری‌اش برابر انتقادات دفاع کرد، این در حالی است که خود او می‌گوید با این موضوع کنار خواهد آمد.

مگوایر 30 ساله در گفت‌وگو با نشریه انگلیسی «اکسپرس» گفت: نمی‌گویم فردی هستم که از نظر روحی با فشار دست‌وپنجه نرم می‌کنم. من در چند سال گذشته چیزهای زیادی را پشت سر گذاشته‌ام و نزدیک به چهار سال است که کاپیتان منچستریونایتد بوده‌ام. شما به‌عنوان کاپیتان مسئولیت بزرگی را برعهده می‌گیرید و این همراه با چیزهای خوب و بد زیادی است.

وی افزود: در همپدن پارک، هواداران اسکاتلند به من فشار آوردند. نمی‌گویم به این چیزها عادت کرده‌ام، اما می‌توانم با آن مقابله کنم. من بابت گل به خودی ناراحت هستم، اما فوتبال همین است و به‌عنوان یک مدافع میانی ممکن است بارها در چنین موقعیت‌هایی قرار بگیرید. من واقعاً از عملکردم در نیمه دوم بازی با اسکاتلند و نحوه برخوردم و کنار آمدن با شرایط آن بازی، راضی هستم.

مگوایر همچنین درباره ماندنش در منچستریونایتد با وجود داشتن پیشنهادی جدی از سوی وستهام در این تابستان اظهار داشت: ما در مورد انتقالم به وستهام به توافق نرسیدیم و مدیران و کادر فنی منچستریونایتد از ماندن من خوشحال بودند و من خوشحال بودم که برای بازپس‌گیری جایگاهم می‌جنگم. می‌خواهم این کار را انجام دهم و هر بار که تمرین یا بازی می‌کنم، همه توانم را به کار می‌گیرم.

وی که این فصل تنها در بازی با آرسنال فرصت بازی پیدا کرده است و به‌عنوان بازیکن ذخیره راهی میدان شد، صحبت‌های خود را اینطور به پایان برد: می‌دانم که در چهار بازی ابتدایی فصل فرصت بازی پیدا نکردم، اما فرصت بازی برایم پیش می‌آید. بنابراین وقتی برای بازی انتخاب شدم، می‌دانستم که باید خوب عمل کنم. می‌خواهم بازی کنم. چهار هفته اول سخت بود، چون هفته‌ای یک بازی بود و سرمربی تیم من را انتخاب نکرد، اما اکنون بازی‌های زیادی در پیش داریم و مطمئنم که بازی‌های زیادی انجام خواهم داد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی
دانلود سریال گناه فرشته گناه فرشته
دکمه بازگشت به بالا