فوتبال جهان

میلان از تلاش برای خرید مهاجم پاری‌سن‌ژرمن دست کشید

به گزارش امین گیمز، پس از چند دور مذاکره با پاری‌سن‌ژرمن برای جذب مهاجم فرانسوی این تیم، اوگو اکیتیکه، باشگاه میلان ظاهراً دست از تلاش برای خرید این بازیکن کشیده و دلیل آن هم درخواست‌های طرف فرانسوی بوده است.

روسونری از ابتدای بازار به دنبال جذب مهاجم بوده و در لیست گزینه‌های مورد نظرش نام سردار آزمون مهاجم بایرلورکوزن که در آستانه پیوستن به تیم رم قرار دارد هم وجود داشت. بعد از جدایی زلاتان ابراهیموویچ و آنته ربیچ، میلان‌ها به دنبال یک جانشین برای این دو بازیکن بوده‌اند تا نقش ذخیره اولیویه ژیروی 36 ساله را ایفا کند.

اکیتیکه با وجود عملکرد بی‌ثباتش در فصل گذشته، یکی از گزینه‌های میلان بود که اکنون طبق اعلام جان‌لوکا دی‌مارتزیو، خبرنگار شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، روسونری دور او را هم خط کشیده است. میلان امیدوار بود که PSG اکیتیکه را به صورت قرضی با بند خرید قطعی به این تیم بدهد اما گویا تیم شهر پاریس با انتقال بازیکن به صورت قرضی مخالف است مگر با رقمی بالا که برای باشگاه میلان صرفه اقتصادی ندارد.

تنها 6 روز دیگر به پایان بازار نقل و انتقالات تابستانی باقی مانده است و میلان دراین فرصت کوتاه نه تنها باید یک مهاجم جدید به خدمت بگیرد بلکه امکان دارد برای جذب یک دفاع چپ جدید هم اقدام کند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی
دانلود سریال گناه فرشته گناه فرشته
دکمه بازگشت به بالا