سریال خاتون
فوتبال جهان

میلان در اندیشه خرید پولیسیچ

به گزارش امین گیمز، باشگاه میلان پس از اینکه با باشگاه چلسی برسر به خدمت گرفتن روبن لوفتوس چیک به توافق رسید، بازیکنی که انتقالش 16 میلیون یورو بعلاوه 4 میلیون یورو بند پاداش‌ها برای این باشگاه ایتالیایی هزینه در برداشت و قرار است فردا (پنجشنبه) در تست‌های پزشکی میلان شرکت کند، حالا نظر خود را معطوف به جذب بازیکن دیگری از چلسی کرده‌ است.

طبق ادعای فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و فعال حوزه نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا؛ میلان پس از لوفتوس چیک حالا سراغ به خدمت گرفتن کریستین پولیسیچ از چلسی رفته است. مذاکرات طرفین در جریان است و میلانی‌ها تأکید دارند که این بال هجومی آمریکایی را با رقمی کمتر از 25 میلیون یورویی که چلسی برای فروش این بازیکن می‌خواهد، به خدمت بگیرد.

پولیسیچ 27 ساله که تنها یک فصل دیگر با چلسی قرارداد دارد، به دنبال پیوستن به میلان است، اما هنوز توافقی بین دو باشگاه حاصل نشده است. او تاکنون در 145 بازی برای آبی‌پوشان لندنی به میدان رفته و آمار 26 گل‌زده را از خود برجای گذاشته است.

این بازیکن آمریکایی تاکنون یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، یک قهرمانی در سوپرجام اروپا و یک قهرمانی در جام جهانی باشگاه‌ها را با چلسی تجربه کرده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا