سریال خاتون
فوتبال جهان

میلینکوویچ ساویچ به الاهلی عربستان پیوست/ 150 میلیون یورو در انتظار پوگبا!

به گزارش امین گیمز، با نقش بستن امضای کلودیو لوتیتو رئیس باشگاه لاتزیو پای برگه قرارداد انتقال سرگی میلینکوویچ ساویچ به الاهلی، این هافبک صرب به جمع ستاره‌هایی پیوست که فصل آینده در لیگ دسته اول فوتبال عربستان حضور خواهند داشت.

میلینکوویچ ساویچ که مشتریانی مانند اینتر، یوونتوس و منچستریونایتد داشت، به هیچ یک از مشتریان اروپایی‌اش ملحق نشد و با قراردادی 40 میلیون یورویی به تیم شهر جده عربستان پیوست.

طبق گزارش چندین منبع خبری در ایتالیا از جمله اسکای اسپورت ایتالیا و اسپورت ایتالیا، تمام توافق‌های لازم میان طرفین نهایی شده و با پذیرفته شدن بازیکن 28 ساله در تست‌های پزشکی، قرارداد سه ساله او جنبه رسمی به خود خواهد گرفت، قراردادی که به موجب آن بازیکن صرب سالانه 20 میلیون یورو حقوق خواهد گرفت. این قرارداد همچنین امکان تمدید برای سال چهارم را هم دارد. الاهلی علاوه بر لاتزیو، رقمی هم به عنوان حق کمیسیون به مدیربرنامه‌های میلینکوویچ ساویچ خواهد پرداخت.

سرگی میلینکوویچ ساویچ سال 2015 با قراردادی 12 میلیون یورویی از تیم خنک بلژیک به لاتزیو پیوست و در 341 بازی رسمی‌اش برای این تیم، 69 گل زد و 59 پاس گل داد. در این مدت او با آبی‌ پوشان شهر رم، یک بار قهرمان جام حذفی ایتالیا و دو بار فاتح سوپرجام فوتبال این کشور شد.

میلینکوویچ ساویچ در حالی به الاهلی ملحق می‌شود که این باشگاه به جز او قصد خرید یکی دیگر از هافبک‌های سرشناس شاغل در سری A، پل پوگبا را هم دارد. طبق ادعای روزنامه گاتزتا دلواسپورت، الاهلی برای خرید پوگبایی که سفر اخیرش به جده به شایعه رفتنش به عربستان دامن زده، ابتدا پیشنهاد 100 میلیون یورو برای سه سال را داده بود که گویا نظر بازیکن را جلب نکرد. به همین دلیل پیشنهاد دوم الاهلی به 150 میلیون یورو یعنی 50 میلیون یورو در سال افزایش پیدا کرده و این در حالی است که باشگاه یوونتوس به فروش این بازیکن در ازای تنها 10 میلیون یورو هم راضی است.

یووه تابستان سال گذشته پوگبا را به عنوان بازیکن آزاد جذب کرد و یک سال تمام به او که خانه‌نشین بود، بالاترین حقوق را در میان تمام بازیکنانش پرداخت. گویا سابقه بد مصدومیت‌های پوگبا و بی‌میلی ماسیمیلیانو آلگری به حفظ این بازیکن، باعث شده یوونتوس راه را برای خروج او باز بگذارد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا