سریال خاتون
فوتبال جهان

میلینکوویچ ساویچ تصمیم به تمدید قرارداد با لاتزیو گرفت

به گزارش امین گیمز، باشگاه لاتزیو بیش از پیش به تمدید قرارداد با سرگی میلینکوویچ ساویچ و حفظ این هافبک صرب در این تیم خوش‌بین شده است، چون هیچ یک از تیم‌هایی که نام‌شان به‌عنوان مشتری این بازیکن برده شده، برای خرید او پیشنهادی رسمی نداده‌اند.

میلینکوویچ ساویچ تنها یک سال دیگر با لاتزیو قرارداد دارد و بعد از آن بازیکن آزاد می‌شود. به همین دلیل باشگاه با فروش او در پنجره نقل‌وانتقالات تابستان امسال موافقت کرده بود، اما برای فروشش 40 میلیون یورو می‌خواهد که ظاهراً این قیمت همه مشتریان بازیکنان را از تلاش برای خرید او منصرف کرده است، طوری که هنوز حتی یک پیشنهاد رسمی برای خرید او به دست لاتزیو نرسیده است.

یوونتوس اصلی‌ترین مشتری میلینکوویچ ساوویچ بود که البته بعد از تمدید قرارداد آدرین رابیو، خرید ستاره صرب دیگر در اولویت برنامه‌هایش برای بازار نقل‌وانتقالات قرار ندارد. اینتر هم با جذب داویده فراتسی از ساسولو به هدف خود برای تقویت خط میانی‌اش رسیده است. میلان نیز تمرکز خود را روی تی‌یان ریاندرز هافبک تیم آلکمار هلند قرار داده و بعید است که بخواهد برای میلینکوویچ ساویچ 40 میلیون یورو بپردازد.

در همین حال میلینکوویچ ساویچ از عربستان سعودی هم مشتری دارد، اما او برنامه‌ای برای آمدن به خاورمیانه ندارد، چون می‌خواهد به بازی در سطح اول فوتبال جهان ادامه دهد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا