سریال خاتون
فوتبال جهان

ناامیدی پاری‌سن‌ژرمن از اقدام رئال مادرید برای خرید امباپه

به گزارش امین گیمز، رادیو‌مونت‌کارلو اسپورت فرانسه، امروز (جمعه) مدعی شد که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به اینکه تا پایان پنجره نقل و انتقالات تابستان امسال پیشنهاد موردنظرش برای امباپه را از رئال مادرید دریافت کند، امیدی ندارد.

امباپه تنها یک سال دیگر با PSG قرارداد دارد و حاضر به تمدید آن نیست. این یعنی که مالکان قطری پاری‌سن‌ژرمن فصل آینده او را بدون کسب حتی یک یورو درآمد از دست خواهند داد. رئال مادرید تنها مشتری دست به نقدی است که برای پرداخت رقم نجومی خرید امباپه آمادگی دارد اما هرچه می‌گذرد احتمال اقدام این باشگاه برای خرید بازیکن فرانسوی کمتر می‌شود.

این همان چیزی است که خود بازیکن هم می‌خواهد؛ چرا که ماندن او در پارک دو پرنس در آخرین فصل قراردادش، از دو جهت به او سود می‌رساند. اول اینکه باشگاه فرانسوی ملزم خواهد شد پاداش وفاداری که به او وعده کرده را بپردازد و دوم اینکه به سبب آزاد بودنش در پروسه انتقال به رئال مادرید می‌تواند رقمی قابل توجه از طرف اسپانیایی به عنوان پاداش عقد قرارداد نیز دریافت کند.

صرفنظر از اینکه پاریسی‌ها به رقمی پایین‌تر از 200 میلیون یورویی قبلی برای فروش امباپه رضایت دهند که رئال مادرید را برای خرید بازیکن ترغیب کند، فعلاً به نظر نمی‌رسد که کهکشانی‌ها قصد انجام اقدامی جدی برای خرید بازیکن داشته باشند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا