سریال خاتون
فوتبال جهان

نیمار درخواست جدایی کرد، PSG‌ پذیرفت/ راموس به پاریسی‌ها پیوست

به گزارش امین گیمز، پس از کیلیان امباپه، ظاهراً پاری‌سن‌ژرمن تابستان امسال باید خودش را برای وداع با نیمار هم آماده کند، چرا که این بازیکن برزیلی که به تازگی شایعه بازگشتش به بارسلونا مطرح شده است به رئیس باشگاه فرانسوی گفته که می‌خواهد برود. این همان چیزی است که گروه زیادی از هواداران پاری‌سن‌ژرمن هم پیش از این از ستاره برزیلی خواسته بودند و حتی در ماه می امسال مقابل منزل وی تجمع کردند تا این را به اطلاع او برسانند. گویا نیمار هوای بازگشت به بارسلونا را در سر دارد و اکنون درخواستش از باشگاه برای جدایی این احتمال را قوت بخشیده است.

 

در حالی که نشریه اکیپ از تمایل متقابل بارسلونا برای جذب دوباره نیمار 31 ساله حکایت کرده است، نشریات اسپانیایی خلاف این موضوع را روایت می‌کنند. گویا در این میان باشگاه پاری‌سن‌ژرمن هم با کمال میل حاضر شده است درخواست نیمار را بپذیرد، چرا که اصلاً برنامه این باشگاه بود که نیمار را در تابستان امسال بفروشد و از پرداخت حقوق 25 میلیون پوند در سال به این بازیکن که چهار سال دیگر به پایان قراردادش باقی است، خلاص شود. با این حال، اینکه باشگاه بارسلونا با وجود مشکلات و محدودیت‌های مالی فراوانش چطور می‌خواهد از پس پرداخت هزینه‌های جذب نیمار برآید، مشخص نیست. نیمار سال 2017 به شیوه‌ای جنجالی و با پرداخت شدن بند 222 میلیون یورویی فسخ قراردادش از سوی PSG از کاتالان‌ها جدا شد، اما خیلی طول نکشید که از این تصمیم خود پشیمان شد، با این حال باشگاه هرگز با جدایی‌اش موافقت نکرد.

گونسالو راموس به پاریسی‌ها پیوست
علاوه بر درخواست جدایی نیمار، امروز (دوشنبه) یک خبر دیگر نیز هواداران پاری‌سن‌ژرمن را خوشحال کرد که آن ثبت رسمی خرید جدید این تیم، گونسالو راموس بود. ستاره 22 ساله‌ای که در جام جهانی 2022 قطر خوش درخشید به‌صورت قرضی و برای یک سال از بنفیکا به شاگردان لوئیس انریکه ملحق می‌شود، اما تیم فرانسوی در پایان فصل ملزم به خرید این مهاجم پرتغالی است. با این شیوه خرید، پاریسی‌ها توانستند محدودیت‌هایی را که طبق قانون بازی جوانمردانه مالی برای خرید بازیکن جدید داشتند، دور بزنند و مهره موردنظر خود را به دست آورند. راموس فصل گذشته یکی از بهترین بازیکنان بنفیکا بود و برای این تیم 19 گل در لیگ برتر پرتغال و هفت گل در لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا