سریال خاتون
فوتبال جهان

نیمار: وقتی رونالدو به عربستان رفت همه گفتند او دیوانه است

به گزارش امین گیمز، در ادامه ولخرجی‌های تیم‌های لیگ عربستان، این هفته تیم الهلال نیمار را هم با قراردادی بالغ بر 80 میلیون یورو از پاری‌سن‌ژرمن خرید و قرار است سالانه به او 100 میلیون یورو حقوق بدهد. این جابجایی یک بار دیگر تأثیرگذاری مطلق پول بر انگیزه و رویکرد بازیکنان در انتخاب مقاصد و اهداف‌شان را نمایان کرد و سبب شد که بسیاری از اهالی فضای مجازی و رسانه‌ها بازیکن سابق بارسلونا را زیر سؤال ببرند.

از نظر نیمار اما دلایل دیگری هم برای اینکه او چنین انتخابی داشته باشد، وجود دارد. این بازیکن 31 ساله گفت: رقابت فاکتور مهمی است و به همین دلیل هم من به عربستان آمدم. آمدن به لیگی جدید احساس خاصی به من داده است. این یک تجربه‌ و یک چالش جدید است و مسلماً انگیزه فراوانی دارم که در الهلال تاریخ‌سازی کنم. چنین اهدافی هستند که به من انگیزه می‌دهند. چالش‌های جدید به من انگیزه می‌دهند. چالشی هم که من الان با آن روبه‌رو هستم می‌تواند به بهبود روحیه و اعتمادبه‌نفسم کمک کند. من اینجا آمده‌ام تا بیش از پیش به تحول لیگ حرفه‌ای عربستان سعودی کمک کنم.

 

نیمار افزود: در مورد لیگ عربستان سعودی می‌توانم بگویم که همه چیز عوض شده است و تیم‌های این لیگ خرید‌های زیادی انجام داده‌اند و رقابت فراوانی میان تیم‌ها خواهد بود. امیدوارم که تیم‌مان فصل خوبی داشته باشد و به اهدافش برسد. از نظر من سطح رقابت‌ در این لیگ بسیار بالاست.

ستاره برزیلی در پاسخ به آن دسته از افرادی که تصمیم او برای رفتن به عربستان سعودی را زیر سؤال می‌برند هم گفت: کریستیانو رونالدو در آمدن به عربستان پیشقدم شد و آن زمان همه او را دیوانه خطاب کردند، اما امروز می‌بینید که سطح لیگ عربستان سعودی هر روز بالاتر از قبل می‌رود و من هم به همین دلیل اینجا آمده‌ام. خوشحالم که قرار است با تیم‌هایی روبه‌رو شویم که در ترکیب‌شان بازیکنانی سطح بالا دارند و این انگیزه‌بخش است. زمانی که با کریستیانو رونالدو، بنزما، فیرمینو و … روبه‌رو شویم، مسلماً هیجان خیلی زیادی خواهم داشت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا