سریال خاتون
فوتبال جهان

هالند: بردن سه‌گانه در 22 سالگی یک رؤیا بود

به گزارش امین گیمز، ارلینگ هالند پس از کسب جایزه بازیکن سال اروپا در رقابت با هم‌تیمی‌اش کوین دی‌بروینه و لیونل مسی، گفت: احساس خوبی دارم. در 22 سالگی سه گانه بردم و این در واقع تحقق یک رؤیا بود. این رؤیای کودکی من بود که بتوانم با هم‌تیمی‌‌هایم یک کار خاص انجام دهم. من واقعاً خوشحالم. کسب این جایزه به من برای ادامه دادن به کار و تلاش‌هایم انگیزه می‌دهد. من حالا برای بردن جام‌های بعدی بیشتر از قبل انگیزه دارم.

هالند ادامه داد: در فصل جدید باید با ذهنی آزاد و تمرکز کافی بازی کنم چون از الان به بعدی نگاه‌های بیشتری به من و تیمم خواهد بود. خب به هر حال ما برنده لیگ قهرمانان شده‌ایم. باید بهتر و آماده‌تر از فصل گذشته باشیم. من هم آماده‌ام بهترین بازی‌هایم و نهایت تلاشم را برای تجربه یک فصل فوق‌العاده دیگر انجام دهم.

ستاره نروژی در بخش پایانی صحبت‌هایش درباره رابطه خود با سرمربی‌اش پپ گواردیولا توضیح داد و گفت: پپ وقتی سر من داد می‌زند ترسناک می‌شنود اما نه به ترسناکی پدرم زمانی که عصبانی است. می‌دانم که وقتی او داد می‌زند می‌خواهد چیزی را به من یادآوری کند که در ذهنم نیست. من اصلاً‌ مشکی با مدل مربیگری او ندارم و در واقع باید بگویم که فریاد زدن‌هایش را دوست دارم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا