سریال خاتون
فوتبال جهان

هشدار دوباره الخلیفی به امباپه: بازیکنی که دلش با PSG‌ نباشد حق ماندن ندارد!

به گزارش امین گیمز، ناصر الخلیفی رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن روز گذشته (سه‌شنبه) در تمرینات پیش‌فصل این تیم با هدایت لوئیس انریکه حضور پیدا و دقایقی برای مربیان و بازیکنان PSG صحبت کرد. او در این سخنرانی 15 دقیقه‌ای اما پیامی جدی داشت که مشخصاً یکی از مخاطبان اصلی آن مهاجم فرانسوی تیم، کیلیان امباپه بود؛ مهاجم فرانسوی که فقط یک سال از قراردادش باقی مانده است و نه خیال تمدید دارد و نه برنامه‌ رفتن و این وسط PSG بازنده بزرگ خواهد بود، چرا که نه تنها باید در پایان فصل بعد به او 80 میلیون یورو پاداش وفاداری بدهد، بلکه وی را به‌عنوان بازیکن از دست خواهد داد.

 

رئیس پاریسی‌ها که مترصد پیدا کردن راهی برای فروش امباپه است، خطاب به بازیکنان گفت: در مجموعه ما هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست. اگر بازیکنانی هستند که نمی‌توانند برای باشگاه احترام قائل باشند یا دل‌شان با تیم نیست، حق ماندن ندارند.

این اولین باری نیست که الخلیفی با زبان طعنه به امباپه هشدار می‌دهد که یا قراردادش را تمدید کند یا از پاری‌سن‌ژرمن برود و با این حال مهاجم فرانسوی همچون دفعات قبل موضع بی‌تفاوتی را در پیش گرفته است. با این حال با توجه به اینکه هنوز یک ماه و نیم به پایان بازار نقل‌وانتقالات تابستانی باقی مانده و رئال مادرید هم فعلاً برای خرید مهاجم جدید دست نگه داشته است، احتمال خروج امباپه از پارک دو پرنس و رفتنش به سانتیاگو برنابئو وجود دارد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا