سریال خاتون
فوتبال جهان

همه گزینه‌های اینتر برای جانشینی اونانا

به گزارش امین گیمز، مدیران باشگاه اینتر خود را آماده جدایی آندره اونانا از این تیم ایتالیایی می‌کنند، این در حالی است که منچستریونایتد مشتری اصلی این دروازه‌بان کامرونی به شمار می‌رود و النصر هم پیشنهادی وسوسه‌انگیز برای او ارائه داده است. مدیران این باشگاه ایتالیایی هم در بازار نقل‌وانتقالات به دنبال یافتن گزینه‌ای مناسب برای جانشینی دروازه‌بان کامرونی خود هستند.

شبکه تلویزیونی «اسپورت ‌ایتالیا» خبر داده؛ باشگاه اینتر پیشنهاد 45 میلیون یورویی منچستریونایتد (با احتساب 5 میلیون یورو بندهای پاداش) برای خرید آندره اونانا را رد کرده است. گفته می‌شود اینتر حاضر نیست دروازه‌بان 27 ساله خود را به رقمی پایین‌تر از 50 میلیون یورو بفروشد و انتظار می‌رود منچستریونایتد در روزهای پیش‌رو با پیشنهادی جدید دوباره شانس خود را برای جذب اونانا امتحان کند.

«اسپورت ‌ایتالیا» همچنین مدعی شد که باشگاه اینتر تماس‌هایی با باشگاه آتالانتا داشته تا احتمال در دسترس بودن مارکو کارنسکی دروازه‌بان 23 ساله این تیم را در بازار نقل‌وانتقالات جویا شود. طبق این گزارش؛ هنوز پیشنهاد رسمی از سوی اینتر به آتالانتا برای جذب این دروازه‌بان ایتالیایی نشده است.

تیم فوتبال اینتر , تیم فوتبال آتالانتا ایتالیا , تیم فوتبال منچستریونایتد انگلیس ,

پیش از این باشگاه اینتر وضعیت گئورگی مامارداشویلی دروازه‌بان گرجستانی تیم والنسیا را به عنوان جایگزین احتمالی دورازه‌بان کامرونی خود در نظر داشت که قیمت بالای این گلر اینتر را سرد کرده است. آناتولی تروبین دروازه‌بان جوان شاختار دونتسک نیز یکی دیگر از گزینه‌های اینتری است که تصمیم دارد او را در کنار یک دروازه‌بان مسن و باتجربه در سطح کسانی مثل کیلور ناواس و هوگو یوریس به خدمت بگیرد. امیل آئودرو دروازه‌بان سامپدوریا نیز جزو گزینه‌های نراتزوری است. پیشتر اینتری‌ها به شدت به گوگلیِلمو ویکاریو دروازه‌بان 25 ساله امپولی علاقه‌مند بودند که اخیراً به تاتنهام پیوست.

الکس کورداز دروازه‌بان سوم و 40 ساله اینتر هم که قراردادش با این باشگاه به پایان رسیده؛ در آستانه پیوستن به النصر عربستان به عنوان مربی دروازه‌بان‌های این باشگاه سعودی است. در این بین گفته می‌شود قرارداد سمیر هندانوویچ نیز تمدید نخواهد شد، هر چند اینتر برای او تا پایان پنجره نقل و انتقالات صبر خواهد کرد تا با مشخص شدن ترکیب گلرهای تیم، تصمیم نهایی درباره این دروازه‌بان 38 ساله اسلوونیایی اتخاذ شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا