سریال خاتون
فوتبال جهان

همکاری طارمی با ایجنت پیشین رونالدو/ تاکید پورتو بر قیمت 25 میلیونی

به گزارش امین گیمز، جان‌لوکا دی‌‌مارتزیو خبرنگار حوزه نقل و انتقالات فوتبا، مدعی شد که باشگاه پورتوی پرتغال در صورت دریافت رقم مدنظرش، با فروش مهدی طارمی موافقت خواهد کرد. طارمی که فصل گذشته آقای گل لیگ پرتغال شد، در سراسر اروپا مشتریانی دارد که مهمترین آنها دو تیم همشهری میلان و اینتر هستند.

طبق گزارش دی‌مارتزیو، پورتو برای طارمی که سه‌شنبه هفته جاری 31 ساله می‌شود، رقمی در حدود 30 میلیون یورو می‌خواهد که این شامل پاداش‌های مرتبط با عملکرد بازیکن است. بنابراین تیم‌های میلانی خواهند توانست با پیشنهادی 25 میلیون یورویی که 5 میلیون یورو هم پاداش به آن اضافه می‌شود، مهاجم ایرانی پورتو را به خدمت بگیرند.

طارمی فصل گذشته در تمامی رقابت‌ها برای پورتو 31 گل زد و 14 پاس گل داد که 22 مورد آن در لیگ برتر پرتغال و 5 تای دیگرش در لیگ قهرمانان. آمار خوب او مورد به شدت مورد توجه تیم‌های میلانی قرار گرفته است و طبق ادعای دی‌مارتزیو این باشگاه حتی با باشگاه پورتو وارد مذاکره شده که ظاهراً پیشنهاد اولش مورد قبول طرف پرتغالی واقع نشده است.

دیگر تیم شهر میلان یعنی اینتر تا پیش از این به عنوان یک مشتری جدی برای طارمی شناخته نمی‌شد اما با منتفی شدن انتقال قطعی روملو لوکاکو به این تیم، اکنون نراتزوری هم در زمره مشتریان مهاجم تیم ملی ایران قرار گرفته است.

براساس ادعای سایت فوتبال ایتالیا، طارمی قبل از اتخاذ هر تصمیمی پیشنهادهای دریافتی را با ژرژ مندز، ایجنت پرتغالی معروف فوتبال اروپا در میان خواهد گذاشت و بر اساس توصیه‌های او تصمیم‌گیری خواهد کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا