سریال خاتون
فوتبال جهان

واران: تن‌هاخ تیمی با شخصیت می‌خواهد/ می‌خواهیم بجنگیم تا در اوج باشیم

به گزارش امین گیمز، رافائل واران که خود را آماده سومین فصل حضورش در منچستریونایتد می‌کند، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «ESPN» در تمجید از سرمربی هلندی شیاطین سرخ گفت: تن‌هاخ تیمی با شخصیت می‌خواهد و او رهبر تیم است، بنابراین باید خودش را نشان دهد. اریک از گرفتن این تصمیم‌ها و به عهده گرفتن این مسئولیت هراسی ندارد. تن‌هاخ دقیقاً می‌داند که چه می‌خواهد. او این عزم را نشان داده و از روز اول ما دقیقاً می‌دانیم که باید چه کاری انجام دهیم و اینکه تیم به کجا می‌خواهد برود. همه چیز برای بازیکنان و تیم مشخص است و ما ارتباط خوبی با سرمربی داریم.

وی افزود: ما در منچستریونایتد به بازیکنانی با شخصیت نیاز داریم. اگر می‌خواهید جام‌های بزرگ کسب کنید، به بازیکنانی با چنین شخصیتی نیاز دارید. تفاوت بین یک تیم خوب و یک تیم برتر گاهی اوقات چیزی ذهنی است. ما باید به خودمان باور داشته باشیم، ما به عزم راسخ نیاز داریم و شخصیت بازیکنان چیز مهمی است.

هافبک فرانسوی منچستریونایتد تصریح کرد: ما می‌خواهیم برای کسب تمامی جام‌های قهرمانی بجنگیم. این انتظاری است که از این باشگاه می‌رود. ما می‌خواهیم به عنوان یک تیم رشد کنیم، ثبات بیشتری داشته باشیم و بجنگیم تا در اوج باشیم. این چیزی است که ما می‌خواهیم.

واران 30 ساله در پایان خاطرنشان کرد: در رختکن منچستریونایتد احساس اعتماد به نفس بیشتری دارم. ما به کیفیت بازی خود اعتماد داریم و بر این باور هستیم که می‌توانیم به عنوانی برسیم.

منچستریونایتد فصل گذشته با اریک تن‌هاخ فاتح جام اتحادیه انگلیس شد و تا فینال جام حذفی انگلیس هم پیش رفت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا