سریال خاتون
فوتبال جهان

واکنش امباپه به سؤالی درباره آینده‌اش در پاری‌سن‌ژرمن

به گزارش امین گیمز، در حالی که بازیکنان تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در اردوی پیش‌فصل این تیم در ژاپن خودشان را برای شروع فصل جدید آماده می‌کنند، مهاجم فرانسوی این تیم، کیلیان امباپه به صورت انفرادی در شهر پاریس تمریناتش را انجام می‌دهد. دلیل جدا ماندن او از هم‌تیمی‌‌هایش خودداری از تمدید قرارداد یا پیوستن به تیمی دیگر در آخرین فصل از قراردادش با PSG است که باعث شده مدیران باشگاه تصمیم بگیرند با منزوی کردن بازیکن فرانسوی، او را برای رفتن تحت فشار بگذارند.

در این میان مسئولان رئال مادرید به‌عنوان اصلی‌ترین مشتری امباپه و تیمی که خود بازیکن هم به آن گرایش دارد، از دور نظاره‌گر ماجرا هستند. نشریه آ اِس اسپانیا روز گذشته (یکشنبه) مدعی شد که باشگاه اسپانیایی قصد ندارد پیشنهادی ارائه کند مگر اینکه مدیران PSG خود با این باشگاه تماس بگیرند و درخواست تعامل برای پیدا کردن راهی جهت انتقال بازیکن به مادرید بدهند. این سناریو اگر صحت داشته باشد، قطعاً چیزی نیست جز یک انتقام تحقیرآمیز از قطری‌هایی که سال گذشته در چنین روزهایی به خود بابت ممانعت از پیوستن امباپه به کهکشانی‌‌ها (البته به لطف کمک‌های رئیس جمهور فرانسه) افتخار می‌کردند.

 

به هر حال تنها چیزی که اکنون قطعی به نظر می‌رسد، تغییر موضع امباپه درباره آینده‌اش است. او که تا یکی دو هفته قبل بر ماندن در پارک دو پرنس تا پایان قراردادش تأکید داشت، اکنون دیگر بر ماندن تأکید ندارد. ستاره فرانسوی روز گذشته در جمع گروهی از طرفدارانش حاضر شد و به آنها امضا داد و در کنارشان عکس گرفت. در آن میان دوربین‌های شبکه تلویزیونی تله‌فوت فرانسه لحظه‌ای را ضبط کردند که یکی از هواداران امباپه از او می‌پرسد که آیا واقعاً قصد دارد در PSG بماند که امباپه سکوت اختیار می‌کند و جواب نمی‌دهد. به این ترتیب به نظر می‌رسد که اوضاع به سمتی پیش رفته است که احتمال دارد امباپه تا قبل از بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات راهی رئال مادرید شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا