سریال خاتون
فوتبال جهان

واکنش انریکه به شایعه جدایی‌اش از پاری‌سن‌ژرمن/ پای رئال مادرید در میان است؟

به گزارش امین گیمز، لوئیس انریکه که اوایل ماه گذشته میلادی با امضای قراردادی دو ساله هدایت تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن را برعهده گرفت و جانشین کریستوف گالتیه شد، تنها پس از گذشت یک ماه از حضورش در این تیم حالا شایعه شده که ممکن است این تیم را ترک کند. روزنامه اسپانیایی «مارکا» چاپ مادرید با انتشار گزارشی مدعی شد؛ انریکه 53 ساله به خاطر اینکه سران باشگاه پاری‌سن‌ژرمن روی آینده کیلیان امباپه متمرکز هستند، ناراضی است و به همین خاطر  در نظر دارد این باشگاه را ترک کند.

سخنگوی باشگاه پاری‌سن‌رژمن درباره این شایعه منتشرشده، گفت: «شایعات مطرح شده به همان اندازه که مضحک هستند، در عین حال نابجا هم هستند».

باشگاه پاری‌سن‌ژرمن شایعات احتمال جدایی لوئیس انریکه و لوئیس کامپوس (مدیر ورزشی این تیم) را کاملاً مزخرف دانسته و آن را تکذیب کرده است. مدیران این باشگاه فرانسوی مشکوک هستند که شایعات جدایی لوئیس انریکه از PSG از جانب باشگاه رئال مادرید و با هدفی خاص منتشر شده است.

لوئیس انریکه هم با انتشار تصویری از خود و همکارانش در پاری‌سن‌ژرمن، در حساب کاربری رسمی‌اش در شبکه اجتماعی «اینستاگرام» به نوعی این شایعات را رد کرد و نوشت: «همه برای یکی و یکی برای همه».

پاری‌سن‌ژرمن در حالی این روزها در تلاش برای فروش کیلیان امباپه است که مدیران این باشگاه تاکنون بازیکنانی از جمله مانوئل اوگارته، لوکاس هرناندس، هوگو اکیتیکه، میلان اشکرینیار، ژاوی سیمونز و مارکو آسنسیو را در این تابستان به ترکیب این تیم اضافه کرده‌اند و انتظار می‌رود امروز (جمعه) هم انتقال عثمان دمبله از بارسلونا را نهایی کنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا