سریال خاتون
فوتبال جهان

واکنش جدید اوسیمن به جنجال ناپولی/ ستاره نیجریه‌ای بازی می‌‌کند اما توضیح می‌خواهد

به گزارش امین گیمیز، ویکتور اوسیمن تقریباً تمام تصاویر مربوط به باشگاه ناپولی را از صفحه شخصی خود در سایت اینستاگرام حذف کرد.

این تصمیم اوسیمن در واکنش به انتشار یک کلیپ جنجالی با محتوای طنز‌آمیز درباره پنالتی زدن او در صفحه تیک‌تاک باشگاه ناپولی صورت گرفته است، کلیپی عجیب که بیشتر به یک شوخی تمسخرآمیز در مورد پنالتی هدر دادن بازیکن مقابل بولونیا شباهت دارد. اینکه هدف مدیر رسانه‌ای باشگاه ناپولی از انتشار این کلیپ چه بوده مشخص نیست اما این آن‌قدر بازیکن را ناراحت کرد که حتی با وجود حذف کلیپ مذکور، مدیر برنامه‌های اوسیمن تهدید کرده که از باشگاه شکایت خواهد کرد. 

اکنون اوسیمن نیز شخصاً به این اتفاق واکنش نشان داده و این کار را با حذف تمام عکس‌های خود با پیراهن ناپولی از صفحه اینستاگرامش انجام داده است. در واقع به جز یک مورد که مربوط به پیروزی 3 بر یک ناپلی‌ها برابر فروزینونه در هفته اول فصل جاری سری A می‌شود، سایر عکس‌های او با پیراهن قرمان فصل گذشته لیگ ایتالیا پاک شده است.

این اتفاق همچنین باعث شد شائبه احتمال خودداری اوسیمن از همراهی ناپولی برای بازی خانگی امشب ناپولی برابر اودینزه در ورزشگاه دیه‌گو مارادونا شکل بگیرد اما او چنین تصمیمی نگرفته چرا که نام او در فهرست بازیکنان رودی گارسیا برای بازی هفته ششم سری A قرار گرفته است؛ البته طبق گزارش نشریه ماتینوی ایتالیا، اوسیمن از باشگاه خواسته که درباره حرکت عجیب مدیررسانه‌ای به او توضیح دهد. این نشریه همچنین مدعی شده که مسئول صفحات باشگاه ناپولی در شبکه‌های اجتماعی از اوسیمن عذرخواهی کرده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا