سریال خاتون
فوتبال جهان

واکنش 11 ثانیه‌ای مهدی طارمی به انتقادات + فیلم

به گزارش امین گیمز، پورتو شب گذشته (شنبه) در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر پرتغال در حالی موفق شد در خانه فامالیکائو به برتری 3 بر صفر برسد که مهدی طارمی در دقیقه 4+45 گل دوم را وارد دروازه میزبان کرد و پس از سوت پایان این بازی به خاطر عملکرد خوبش جایزه بهترین بازیکن زمین را به خود اختصاص داد.

طارمی که در دقیقه 90 جای خود را به تونی مارتینز داد، چهارمین گل فصلش را در رقابت‌های مختلف برای پورتو به ثمر رساند. این مهاجم ایرانی در سه فصل گذشته به ترتیب 23 گل، 26 گل و 31 گل در رقابت‌های مختلف برای پورتو به ثمر رسانده، اما این فصل از حیث گلزنی دچار اُفت شده و به همین دلیل برخی رسانه‌های پرتغالی او را به باد انتقاد گرفته‌اند.

طارمی 31 ساله که این انتقادات را غیرمنصفانه می‌داند، پس از سوت پایان این بازی به این انتقادات واکنشی خاص نشان داد و در مراسم اهدای جایزه بهترین بازیکن زمین که معمولاً با مصاحبه‌ همراه است، حضور 11 ثانیه‌ای داشت و با یک تشکر کوتاه، جایزه‌اش را دریافت و جایگاه مصاحبه را ترک کرد و راهی رختکن پورتو شد.

سرجیو کونسیسائو سرمربی پورتو پیش از این بازی از مهدی طارمی در برابر انتقادات مطرح شده دفاع کرده و گفته بود که طارمی را نباید تنها براساس گل‌ها و پاس‌گل‌ها ارزیابی کرد و بازیکنی است که آنچه که او در زمین می‌خواهد را به اجرا درمی‌آورد و مشارکت خیلی خوبی در کارهای دفاعی و هجومی تیمش دارد.

فیلم واکنش خاص طارمی به انتقادات را در زیر ببینید:

.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا