سریال خاتون
فوتبال جهان

وراتی دنباله‌روی راه نیمار به سمت الهلال/ کیه‌زا در سبد خرید پاریسی‌ها

به گزارش امین گیمز، طبق اعلام چند منبع خبری در فرانسه از جمله سایت Le10Sport باشگاه پاری‌سن‌ژرمن آماده فروش مارکو وراتی به تیم الهلال عربستان است.

انتشار این خبر در حالی است که تنها یک روز قبل دیگر ستاره PSG، نیمار برای عقد قراردادی 90 میلیون یورویی عازم عربستان شد. طبق اعلام فابریتزیو رومانو خبرنگار حوزه نقل‌وانتقالات، نیمار تست‌های پزشکی‌اش را هم با موفقیت پشت سر گذاشته و اکنون در آستانه عقد قرارداد با الهلال است.

در هفته‌های گذشته از وراتی به‌عنوان یکی از بازیکنان لیست مازاد تیم تحت هدایت لوئیس انریکه نام برده شد و اکنون به نظر می‌رسد که تیم فرانسوی واقعاً درصدد فروش هافبک ایتالیایی خود است. پیش از این از تیم الاهلی به‌عنوان مشتری وراتی یاد می‌شد، اما ظاهراً قرار است او به هم‌تیمی سابقش ملحق شود.

وراتی که تا سال 2026 با پاریسی‌ها قرارداد دارد، سال 2012 از تیم پسکارای ایتالیا به تیم پایتخت فرانسه پیوست.

 

در خبری دیگر درباره نقل‌وانتقالات باشگاه پاری‌سن‌ژرمن، نشریه گاتزتا دلواسپورت ایتالیا نوشت که این تیم پس از جدایی نیمار، در سری A جانشین او را شناسایی کرده است و آن بازیکن هم کسی نیست جز فدریکو کیه‌زا بال ایتالیایی یوونتوس. بانوی پیر نسبت به فروش کیه‌زا بی‌میل نیست و ظاهراً در صورت دریافت پیشنهادی بین 50 تا 60 میلیون یورو حاضر به فروش این بازیکن خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا