سریال خاتون
فوتبال جهان

وستهام و منچستریونایتد در آستانه توافق برای انتقال مگوایر

به گزارش امین گیمز، هری مگوایر که فصل گذشته در ترکیب تیم تحت‌هدایت اریک تن‌هاخ نقش پررنگی نداشت و بازوبند کاپیتانی منچستریونایتد هم از او گرفته شد، ظاهراً به این نتیجه رسیده که برای حفظ جایگاهش در ترکیب اصلی تیم ملی فوتبال انگلیس و همراهی این تیم در مسابقات یورو 2024 باید به تیمی برود که فرصت بیشتری برای بازی کردن پیدا کند.

بر اساس گزارش شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس»؛ باشگاه وستهام در آستانه توافق با باشگاه منچستریونایتد برسر جذب مگوایر در ازای 30 میلیون پوند است. ساختار این معامله در حال نهایی شدن است و انتظار نمی‌رود وستهام برای توافق شخصی با این بازیکن مشکلی باشد.

گفته می‌شود دیوید مویس به مگوایر 30 ساله قول داده که در صورت پیوستن به وستهام، بازوبند کاپیتانی این تیم را به او خواهد سپرد. این ملی‌پوش انگلیسی فصل گذشته تنها در هشت بازی لیگ برتری در ترکیب اصلی منچستریونایتد قرار گرفت.

هری مگوایر که تابستان 2019 در ازای 80 میلیون پوند از لسترسیتی جدا و به منچستریونایتد پیوست، در چند سال اخیر به دلیل عملکرد ضعیفش بسیار مورد انتقاد قرار گرفته است.

او که دو سال دیگر از قراردادش با منچستریونایتد باقی مانده، تاکنون در 175 بازی برای این تیم به میدان رفته و آمار 7 گل‌ زده و 5 پاس‌گل را از خود برجای گذشته است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا