سریال خاتون
فوتبال جهان

پاری‌سن‌ژرمن با تحقیر موناکو جایگاهش را در صدر جدول لوشامپیونه تثبیت کرد

به گزارش امین گیمز، در اولین بازی از هفته سیزدهم لوشامپیونه فرانسه، شب گذشته (جمعه) تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها در ورزشگاه پارک دو پرنس میهمان خود موناکو را با نتیجه 5 بر 2 در هم کوبید.

گونسالو راموس در دقیقه 18، گل نخست را برای پاریسی‌ها به ثمر رساند و تاکومی مینامینو در دقیقه 22 گل تساوی را وارد دروازه میزبان کرد. PSG‌ بار دیگر و این بار توسط کیلیان امباپه در دقیقه 39 از روی نقطه پنالتی پیش افتاد. پس از این گل شاگردان لوئیس انریکه به حریف اجازه بازگشت ندادند و عثمان دمبله در دقیقه 70 اختلاف میان میزبان و میهمان را به دو گل افزایش داد. تنها دو دقیقه بعد ویتینیا گل چهارم پاریسی‌ها را زد و با این گل سرنوشت بازی تا حدود زیادی مشخص شد.

 

اگرچه فلورین بالوگان در دقیقه 75 دومین گل موناکو را زد، اما این گل در نهایت فایده‌ای به سود تیم میهمان نداشت، به خصوص بعد از تیر خلاص رندال کولو موانی در دقیقه 6+90 که پنجمین گل پاریسی‌ها را رقم زد.

با این نتیجه پاری‌سن‌ژرمن نهمین پیروزی فصلش را کسب کرد و با 30 امتیاز جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کرد. این در حالی است که نیس رده دومی با یک بازی کمتر، 26 امتیاز دارد. موناکو هم با 24 امتیازی که پیش از این داشت، همچنان در رده سوم جدول باقی ماند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا