سریال خاتون
فوتبال جهان

پاری‌سن‌ژرمن جانشین امباپه را شناسایی کرد

به گزارش امین گیمز، جنجالی که کیلیان امباپه با مصاحبه‌ اخیرش به راه انداخته، مدیران باشگاه پاری‌سن‌ژرمن را برای فروش او در این تابستان مصمم‌تر کرده است. مدیران باشگاه پاری‌سن‌ژرمن معتقدتد این ستاره فرانسوی با اظهارت اخیرش که گفته بود پاری‌سن‌ژرمن دچار چنددستگی شده و بازی در آن فایده‌ای ندارد، به این باشگاه و هم‌تیمی‌هایش توهین کرده و باید همین تابستان از PSG جدا شود.

قرارداد امباپه 24 ساله با پاری‌سن‌ژرمن در پایان ماه ژوئن 2024 منقضی می‌شود و مدیران این باشگاه فرانسوی که او را به سمت درهای خروجی باشگاه هدایت می‌کنند، در عین حال در بازار نقل‌وانتقالات به دنبال یافتن جایگزینی مناسب برای این ستاره فرانسوی هستند. طبق گزارش نشریه انگلیسی «ایندیپندنت»؛ پاری‌سن‌ررمن، رندال کولو موآنی را گزینه مناسبی برای جانشینی امباپه می‌بیند و برای همین برای به خدمت گرفتن او دست به کار شده است.

طبق این گزارش؛ پاری‌سن‌ژرمن در کورس جذب این مهاجم فرانسوی پیشتاز است، این در حالی است که او اخیراً مورد توجه باشگاه‌هایی همچون میلان، چلسی منچستریونایتد و بایرن مونیخ قرار داشت. رقم این انتقال چیزی در حدود 90 میلیون یورو در نظر گرفته شده و آینده حرفه‌ای امباپه (چه در PSG بماند چه جدا شود) دخلی در این انتقال نخواهد داشت.

کولو مو‌آنی 24 ساله که از سال 2022 در عضویت اینتراخت فرانکفورت است، فصل اخیر در 45 بازی آمار 23 گل‌زده را از خود برجای گذاشت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا