سریال خاتون
فوتبال جهان

پاری‌سن‌ژرمن دمبله را با پرداخت بند فسخ از بارسلونا می‌خرد/ پدری در فهرست خرید انریکه

به گزارش امین گیمز، بازار نقل و انتقالات تابستانی فوتبال اروپا در آستانه ورود به ماه پایانی، دارد جذاب‌تر می‌شود. پس از گمانه‌زنی‌های تکراری و خسته کننده درباره جدایی کیلیان امباپه از پاری‌سن‌ژرمن، اکنون خبری دیگر درباره باشگاه فرانسوی منتشر شده که البته این بار نه درباره امباپه، بلکه درباره یک بازیکن فرانسوی دیگر است؛ عثمان دمبله از بارسلونا.

طبق ادعای رادیو مونت‌کارلوی فرانسه، قهرمان فصل گذشته لوشامپیونه آماده پرداخت بند فسخ قراردادش عثمان دمبله با بارسلونا است. قرارداد دمبله که تنها یک سال دیگر از آن باقی مانده است؛ با پرداخت غرامت 50 میلیون یورویی قابل فسخ است، البته در صورتی که این رقم تا 31 جولای یعنی تنها دو روز دیگر پرداخت شود، چون از ابتدای ماه سپتامبر، بند فسخ قرارداد بازیکن 26 ساله به 100 میلیون یورو افزایش خواهد یافت.

رسانه فرانسوی در ادامه مدعی شده که برنامه پاریسی‌ها برای خرید دمبله هیچ ربطی به جدایی احتمالی کیلیان امباپه ندارد، بلکه این لوئیس انریکه سرمربی اسپانیایی پاریسی‌هاست که علاقه وافری به بازیکن بارسلونا دارد. در همین حال اما نشریه اسپورت کاتالونیا نوشته است که خود بازیکن تمایلی به ترک بارسلونا ندارد. دمبله پیش از این یک پیشنهاد نجومی از النصر عربستان داشت که آن را رد کرد و اکنون هم طبق ادعای نشریه کاتالان هیچ ابایی از نه گفتن به PSG ندارد.

در همین حال پایگاه خبری PSG کامیونیتی خبری دیگر درباره تمایل پاری‌سن‌ژرمن و در واقع سرمربی این تیم به خرید پدری گونسالس از بارسلونا منتشر کرده است. در مورد بند فسخ قرارداد پدری ابهام‌هایی وجود دارد چرا که برخی رسانه‌ها گزارش کرده‌اند که غرامت فسخ این قرارداد در تابستان سال جاری به 110 میلیون یورو کاهش پیدا می‌کند اما نشریه اسپورت این ادعا را رد کرده است. پدری 20 ساله تا سال 2026 با بارسلونا قرارداد دارد و غرامت فسخ آن یک میلیارد یورو است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا