سریال خاتون
فوتبال جهان

پاری‌سن‌ژرمن روی نیمار قیمت گذاشت/ شرط عجیب برزیلی برای عربستانی‌ها

به گزارش امین گیمز، با توجه به اخباری که از تلاش باشگاه پاری‌سن‌ژرمن برای فروش نیمار و فسخ قرارداد او طی یکی دو سال گذشته منتشر شده بود، تصور می‌شد که این باشگاه راه بازیکن برزیلی را برای خروج او از پارک دو پرنس هموار کند اما این دقیقاً اتفاقی نیست که برای نیمار رخ داده است.

طبق اعلام نشریه اکیپ فرانسه، پس از آنکه نیمار به صورت رسمی به باشگاه اعلام کرد که می‌خواهد از PSG جدا شود تا به بارسلونا برگردد – خبری که پدر بازیکن آن را رد کرده – پاریسی‌ها هم که منتظر چنین اتفاق بودند، درخواست او را پذیرفته‌اند هرچند خروجش را مشروط به پیدا شدن یک مشتری برای پرداخت 150 میلیون یورو دانسته‌اند.

نیمار که تا سال 2027 با پاریسی‌ها قرارداد دارد، از چند ماه پیش رؤیای بازگشت به بارسلونا را در سر داشت اما از ماه ژوئن که گروهی از اولتراهای پاری‌سن‌ژرمن مقابل خانه‌اش در پاریس تجمع کردند و با سردادن شعار خواهان جدایی‌اش شدند، تصمیم بازیکن 31 ساله برای رفتن از پایتخت فرانسه جدی‌تر شد.

نیمار دومین بازیکن پاری‌سن‌ژرمن از حیث دریافت بالاترین حقوق بعد از کیلیان امباپه است اما تأثیرگذاری او در این تیم به هیچ عنوان اندازه حقوقی که می‌گیرد نبوده است. به همین دلیل هم باشگاه راه خروج را برایش باز گذاشته است اما از طرف دیگر ناصر الخلیفی رئیس باشگاه نمی‌خواهد که نیمار را مفت از دست بدهد و روی او 150 میلیون یورو قیمت گذاشته است. البته ظاهراً PSG با پیشنهاد انتقال قرضی بازیکن به تیمی دیگر به شرط پرداخت شدن تمام حقوقش از سوی تیم مقصد هم موافقت خواهد کرد.

در این میان نشریه اسپورت کاتالونیا نوشته است که نیمار می‌داند در حال حاضر هیچ باشگاهی در اروپا تمایلی به پرداخت حقوق هنگفت او را ندارد و به همین دلیل رفتن به لیگ عربستان سعودی را هم به عنوان یک گزینه در نظر گرفته است. در حقیقت نشریه اسپورت نوشته است که نیمار و نمایندگان او به شرط اینکه در فصل اول قراردادش به بارسلونا قرض داده شود، حاضرند پیشنهاد طرف عربستانی را بپذیرند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا