سریال خاتون
فوتبال جهان

پاری‌سن‌ژرمن یک بازیکن دیگر به گزینه‌های جانشینی امباپه اضافه کرد

به گزارش امین گیمز، پس از اعلام خبری مبنی بر اینکه باشگاه پاری‌سن‌ژرمن حاضر شدن شرط کیلیان امباپه را برای رضایت دادن او به رفتن از این تیم قبل از بازیکن آزاد شدنش محقق کند، اکنون تیم فرانسوی شروع به شناسایی جانشینان احتمالی برای امباپه کرده است.

امباپه که یک سال دیگر از قراردادش با PSG‌ باقی مانده بر ماندن در این تیم اصرار دارد و گفته می‌شود دلیل آن دریافت پاداش وفاداری 80 میلیون یورویی است که در پایان فصل آینده تیم فرانسوی ملزم به پرداختش خواهد بود. از طرفی باشگاه می‌داند که اگر امباپه را نگه دارد با توجه به اینکه او حاضر نیست قراردادش را تمدید کند، فصل آینده به عنوان بازیکن آزاد از دستش خواهد داد در حالی که اگر امسال او را بفروشد رقمی قابل توجه در حدود 200 میلیون یورو به دست خواهد آورد. به هر حال شرایط به گونه‌ای است که به نظر می‌رسد ناصر الخلیفی رئیس PSG قید بازیکنی که دلش با رئال مادرید است را زده و حالا به دنبال جانشینی مناسب برای او می‌گردد. گزینه اول مرد قطری هم دوشان ولاهوویچ مهاجم یوونتوس است.

 

یوونتوس با توجه به از دست دادن پاداش‌های مالی لیگ قهرمانان به خاطر عدم کسب سهمیه، نیاز به فروش بازیکن دارد. از طرف دیگر عدم تطبیق پذیری بازیکن با تاکتیک‌های سرمربی تیم ماسیمیلیانو آلگری هم مزید برعلت شده تا یوونتوس آماده فروش ستاره صرب با قیمت 80 میلیون یورویی به علاوه پاداش باشد. پرداخت این رقم برای پاری‌سن‌ژرمن مشکلی نیست به خصوص با توجه به درآمدی که از فروش امباپه به دست خواهد آورد. علاوه بر این، رقم درخواستی بانوی پیر کمتر از نصف مبلغی است که پاری‌سن‌ژرمن باید برای خرید دیگر مهاجم مدنظرش ویکتور اوسیمن از ناپولی بپردازد.

ورود پاری‌سن‌ژرمن به کورس جذب ولاهوویچ 23 ساله و رقابت آن با دیگر مشتریان پروپاقرص بازیکن صرب مانند چلسی، بایرن مونیخ و منچستریونایتد، به نفع یوونتوس خواهد بود چرا که راحت‌تر توانست بازیکن را به قیمت دلخواهش بفروشد.

پیش از این اعلام شده بود که پاریسی‌ها راندال کولو موانی مهاجم فرانسوی تیم اینتراخت فرانکفورت را به عنوان جانشین امباپه در نظر گرفته‌اند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا