سریال خاتون
فوتبال جهان

پاسخ جالب نادال به سؤالی درباره مقایسه مسی و رونالدو

به گزارش امین گیمز، اگرچه دوران حضور لیونل مسی و کریستیانو رونالدو در سطح اول فوتبال اروپا به سر آمده و هر یک از آنها به قاره‌هایی دیگر رفته‌اند اما هنوز هم مقایسه آنها و دستاوردهای‌شان یکی از سرگرمی‌های مورد علاقه طرفداران فوتبال است.

معمولاً طرفداران رئال مادرید رونالدو را بهترین بازیکن دنیا دانسته‌اند و طرفداران بارسلونا هم لیونل مسی را به عنوان بهترین فوتبالیست تمام ادوار شناخته‌اند؛ از این رو کم پیش آمده است که یکی از طرفداران این تیم به بهتر بودن بازیکن تیم مقابل اذعان کند اما رافائل نادال دقیقاً جزو همین دسته است.

تنیسور اسپانیایی که با 22 قهرمانی در گرنداسلم‌های تنیس دومین بازیکن پرافتخار این رشته در طول تاریخ محسوب می‌شود، در روزهایی که مشغول سپری کردن دوره نقاهت مصدومیت اخیرش است، با گروهی از هواداران ملاقات داشت و به آنها امضا داد و در کنارشان عکس گرفت. در این میان یکی از طرفداران فوتبال دوست نادال سؤال غیرمنتظره‌ای از او پرسید: مسی بهتر است یا رونالدو؟

نادال در جواب گفت: مسی بهتر است اما من طرفدار رئال مادرید هستم.

نادال یکی از طرفداران پروپا قرص رئال مادرید است و بارها برای تماشای بازی‌های این تیم به ورزشگاه رفته است هرچند به نظر می‌رسد که او سبک بازی مسی را بیشتر از ستاره پیشین تیم محبوب خود می‌پسندد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا