سریال خاتون
فوتبال جهان

پاسخ مثبت میلینکوویچ ساویچ به الهلال

به گزارش امین گیمز، باشگاه الهلال در آستانه به خدمت گرفتن سرگئی میلینکوویچ ساویچ از لاتزیو است، این در حالی است که باشگاه یوونتوس هم نسبت به خدمت گرفتن این هافبک صربستانی علاقه‌مند است. بر اساس ادعای روزنامه ایتالیایی «رپوبلیکا»؛ باشگاه الهلال پیشنهادی 40 میلیون یورویی به لاتزیو ارائه کرده است که انتظار می‌رود از سوی این باشگاه ایتالیایی پذیرفته شود. طبق این گزارش؛ پیشنهاد باشگاه عربستانی به این هافبک صربستانی سه ساله با دستمزد 20 میلیون یورو در سال است که آن را پذیرفته است.

جان‌لوکا دی‌مارتزیو خبرنگار سرشناس ایتالیایی هم ضمن تأیید این خبر، گزارش داد؛ حالا همه چیز بستگی به تصمیم نهایی میلینکوویچ ساویچ دارد اما احساس فعلی این است که او راهی عربستان خواهد شد. دستمزد فعلی این هافبک 28 ساله در لاتزیو 3.2 میلیون یورو در سال است که با قبول پیشنهاد الهلال دستمزدش بیش از 6 برابر خواهد شد.

میلینکوویچ ساویچ که تنها یک فصل دیگر با لاتزیو قرارداد دارد، همچنین مورد توجه باشگاه یوونتوس قرار دارد اما این باشگاه که قصد دارد لوکا پلگرینی و نیکولو روولا را وارد این معامله کند، هنوز نمی‌تواند به ارزش 40 میلیون یورویی که لاتزیو روی این معامله گذاشته، نزدیک شود.

این هافبک صربستانی که از سال 2015 در عضویت باشگاه لاتزیو است، تاکنون در 341 بازی برای این تیم به میدان رفته است و آمار 69 گل‌زده و 59 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا