سریال خاتون
فوتبال جهان

پاسخ منفی اوسیمن به پیشنهاد جنون‌آمیز الهلال عربستان

به گزارش امین گیمز، باشگاه الهلال عربستان در تازه‌ترین تلاش خود برای جذب ویکتور اوسیمن، به این بازیکن نیجریه‌ای حقوق یک میلیون یورویی در هفته را پیشنهاد داد، اما گویا حتی این پیشنهاد عجیب و غریب هم نتوانسته آقای گل فصل گذشته سری A را برای ترک ناپل مجاب کند و او همچنان خواهان عقد قراردادی جدید با ناپولی است.

اوسیمن که فصل گذشته اولین آقای گل آفریقایی تاریخ سری A شد – با 26 گل در 32 بازی – به شدت مورد توجه سران باشگاه الهلال قرار گرفته است. او تا سال 2025 با ناپولی قرارداد دارد و تا الان هم چندین ملاقات با اورلیو دلورنتیس مالک باشگاه داشته تا قراردادش را تمدید کند. ظاهراً موردی که تا الان باعث تأخیر در تمدید قرارداد بازیکن شده، اختلاف نظر دلورنتیس و نمایندگان اوسیمن بر سر رقم بند فسخ قرارداد است. در حالی که مالک باشگاه می‌خواهد این رقم حداقل 150 میلیون یورو باشد، نمایندگان بازیکن راضی نیستند که بند فسخی بالاتر از 110 میلیون یورو در نظر گرفته شود.

 

در همین حال عربستانی‌ها امیدوارند که بتوانند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند و در همین راستا هم به بازیکن حقوقی نجومی پیشنهاد داده‌اند که همچون پیشنهادهای قبلی‌شان باز هم نتوانسته نظر بازیکن 24 ساله را جلب کند.

ناپولی ماه سپتامبر 2020، اوسیمن را در ازای 75 میلیون یورو از تیم لیل فرانسه خرید.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا