سریال خاتون
فوتبال جهان

پاسخ منفی جهانبخش به پیشنهاد اروپایی‌ها و دو تیم عربستانی/ کاپیتان در فاینورد ماندنی شد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، یک دهه از حضور علیرضا جهانبخش در فوتبال اروپا می‌گذرد، دهه‌ای که برای او بسیار پُربار و همراه با اتفاق‌های خوب بوده است. او اکنون با وجود پیشنهادهایی وسوسه‌انگیز از باشگاه‌های عربستانی و یک پیشنهاد خوب از تیمی فرانسوی، قصد دارد با فاینورد به فوتبال خود در اروپا ادامه دهد.  

جهانبخش که در آستانه 30 سالگی است، در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی جاری پیشنهادهای زیادی از نقاط مختلف جهان دریافت کرده که برخی از آنها وسوسه‌‌انگیز بوده‌اند، اما کاپیتان تیم ملی پس از بازی در لیگ کنفرانس اروپا و لیگ اروپا با فاینورد، حالا تنها یک هدف در سر دارد و آن تجربه بازی در بهترین تورنمنت باشگاهی اروپا یعنی لیگ قهرمانان است.

او که بازی در سه دوره جام جهانی را با تیم ملی ایران تجربه کرده، اخیراً پیشنهاد خوبی از یک باشگاه ریشه‌دار فرانسوی دریافت کرده و حتی هفته گذشته مذاکراتی به دعوت این باشگاه بین مدیربرنامه‌های جهانبخش و نماینده این باشگاه در کشور فرانسه برگزار شد، اما در نهایت علیرضا به این پیشنهاد پاسخ منفی داد.

بال ملی‌پوش فاینورد همچنین پیشنهادهای وسوسه‌انگیزی از دو باشگاه عربستانی دریافت کرده که یکی از آنها دستمزد 6 میلیون دلار در سال و دیگری دستمزد 3.5 میلیون دلار در سال را پیشنهاد کرده ولی در حال حاضر پروژه ورزشی و بازی در لیگ قهرمانان برای علیرضا در اولویت است.

بازیکن ایرانی فاینورد که در کارنامه حرفه‌ای‌‌اش آقای گلی اردویژه هلند در فصل 18-2017 با پیراهن تیم AZ آلکمار را دارد، همچنین پیشنهادی از یک باشگاه هلندی، چهار پیشنهاد از باشگاه‌های ترکیه‌ای و دو پیشنهاد خوب از لیگ حرفه‌ای فوتبال آمریکا (MLS) روی میز داشت که ترجیح داد همه آنها را نادیده بگیرد.

بازیکن سابق برایتون تاکنون در 83 بازی فاینورد را در رقابت‌های مختلف همراهی کرده و موفق شده 16 گل به ثمر برساند و 14 پاس گل هم برای هم‌تیمی‌هایش بسازد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا