سریال خاتون
فوتبال جهان

پافشاری امباپه بر سیاست «نه تمدید قرارداد، نه جدایی» و کلافگی پاری‌سن‌ژرمن

به گزارش امین گیمز و به نقل از اکیپ؛ روند مذاکرات کیلیان امباپه و باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در مورد قرارداد این بازیکن هیچ پیشرفتی نداشته است. طبق گزارش نشریه فرانسوی، PSG هنوز در تلاش است تا قرارداد امباپه که فقط یک سال دیگر از آن باقیست را تمدید کند. در واقع بندی در قرارداد امباپه هم وجود دارد که امکان تمدید آن تا سال 2025 را فراهم می‌کند اما تنها به دلخواه بازیکن و باشگاه امیدوار است که بتواند بازیکن را برای فعال‌سازی آن مجاب کند.

با این حال اگر در هفته‌های آتی هیچ پیشرفتی در روند مذاکرات حاصل نشود، پاری‌سن‌ژرمن تغییر موضع خواهد داد و او را برای فروش در پنجره تابستانی امسال تحت فشار می‌گذارد. با این حال طبق اعلام منابع نزدیک به باشگاه پاری‌سن‌ژرمن، امباپه به این دلیل اصرار به ماندن دارد که از پاداش وفاداری بهره‌مند شود. پاداشی که با ماندن بازیکن در PSG تا پایان فصل آینده محقق می‌شود.

از طرف دیگر، گفته می‌شود که اگر امباپه به عنوان بازیکن آزاد به رئال مادرید ملحق شود، از این باشگاه هم رقمی هنگفت به عنوان پاداش عقد قرارداد خواهد گرفت. این‌طور که پیداست امباپه نمی‌خواهد به خاطر خوشحال کردن رؤسایش از خیر پاداش‌ وفاداری 87 میلیون دلاری‌اش بگذرد. در همین راستا هم اکیپ نوشته است که امباپه قول داده اگر این پول به حسابش واریز شود، حاضر است پارک دو پرنس را ترک کند؛ در غیراینصورت او برای از دست ندادن این پاداش در پاری‌سن‌ژرمن می‌ماند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا