سریال خاتون
فوتبال جهان

پایان داستان پرحاشیه امباپه و پاری‌سن‌ژرمن/ هیچ توافقی با رئال مادرید در کار نیست

به گزارش امین گیمز و به نقل از نشریه اسپورت کاتالونیا؛ لوئیس انریکه سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در نشست خبری پیش از بازی امشب (شنبه) تیمش برابر تولوز به نوعی آب پاکی را روی دست علاقه‌مندان به شایعه‌سازی درباره آینده کیلیان امباپه ریخت.

انریکه گفت: امباپه به نظر من در وضعیتی استثنایی است و پر از انگیزه و اشتیاق برای شروع کارش. برای یک مربی داشتن بازیکنی مانند امباپه یعنی یک امتیاز بزرگ. بسیار خوشحالم که او را در تیمم دارم. اینکه امباپه دوباره کارش را با این گروه از سر می‌گیرد برای من خبر بسیار مهم و خوشحال کننده‌ای است.

از پایان فصل گذشته و خودداری امباپه برای تمدید قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن داستان‌های فراوانی درباره این بازیکن و درگیری‌هایش با باشگاه فرانسوی شکل گرفت که در اکثر آنها یک نکته مشترک وجود داشت؛ اینکه مهاجم ملی‌پوش فرانسوی می‌خواهد به رئال مادرید برود. این داستان تا هفته گذشته که امباپه در ترکیب PSG‌ برای بازی هفته نخست لوشامپیونه برابر لوریان قرار نگرفت هم ادامه داشت اما اکنون به نظر می‌رسد که امباپه قصد دارد به حضورش در پایتخت فرانسه ادامه دهد.

در این میان نشریه پاریزین نوشته است که امباپه و رئال مادرید هیچ توافقی با یکدیگر برای پیوستن بازیکن به تیم اسپانیایی در تابستان سال 2024 نداشته‌اند. امباپه طبق قرارداد فعلی‌اش در پایان فصل جاری بازیکن آزاد می‌شود و می‌تواند به هر تیمی که تمایل داشته باشد، ملحق شود اما آشتی کردن بازیکن و پاریسی‌ها و بازگشت او به تمرینات تیم اصلی برای مصاف با تولوز می‌تواند نشانه‌ای از تمدید قریب‌الوقوع قرارداد او باشد که در آن صورت رئالی‌ها باز هم باید منتظر جذب آقای گل جام جهانی 2022 باشند.

هنوز 13 روز دیگر به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات فوتبال اروپا باقی مانده است و در مورد امباپه همان‌طور که جنگ او و PSG به یک باره تمام شد، می‌توان انتظار فصل جدید برای داستان پرحاشیه آینده بازیکن را داشت. فعلاً اما شرایط به گونه‌ای است که به نظر می‌رسد او قرار است به حضورش در پاریس ادامه دهد. گویا خود او به این نتیجه رسیده که انتقالش به تیم بعدی به عنوان بازیکن آزاد چندان برازنده وجهه او نیست.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا