سریال خاتون
فوتبال جهان

پایان محاکمه 2 ساله بنجامین مندی با اثبات بی‌گناهی از اتهام تجاوز

به گزارش امین گیمز و به نقل از شبکه اسکای اسپورت انگلیس، دادگاه رسیدگی کننده به پرونده تجاوز جنسی بنجامین مندی بازیکن سابق تیم فوتبال منچسترسیتی او را از این اتهام تبرئه کرد.

مندی 26 ساله دو سال پیش با شکایت دو زن انگلیسی به اتهام تجاوز دستگیر شد و قراردادش با سیتی نیز به حالت تعلیق درآمد. او از ابتدای پروسه تحقیقات بر بی‌گناهی‌اش تأکید داشت و مدعی بود که تمام روابطی که میان او و شاکیان پرونده برقرار شده به میل و رضایت طرفین بوده است.

با این حال، شاکیان پرونده که یک زن 24 ساله و یک زن 29 ساله بودند، روایت دیگری از اتفاقات رخ داده میان آنها و بازیکن سابق من‌سیتی داشتند. شاکی اول ادعا کرده بود که مندی ماه اکتبر 2020 در منزل خود به او تجاوز کرده و پس از او نیز شاکی دوم ادعا کرد که دو سال قبل یعنی در سال 2018 اتفاقی مشابه برای او رخ داده است.

در نهایت هیئت منصفه که متشکل از 6 مرد و 6 زن بودند، با بررسی تمام مدارک و اظهارات شهود، به این نتیجه رسیده‌اند که ادعای بازیکن فرانسوی‌ به حقیقت نزدیک‌تر است و به این ترتیب از او رفع اتهام کردند.

صدور این حکم بدان معناست که مندی می‌‌تواند دوران بازیگی‌اش را پس از وقفه‌ای دو ساله از از سر بگیرد. هرچند او که سال 2017 با قراردادی 52 میلیون پوندی به عنوان گران‌ترین مدافع تاریخ لیگ برتر انگلیس از موناکو به سیتی پیوست، دیگر نمی‌تواند برای این تیم بازی کند زیرا قراردادش با منچسترسیتی در ماه ژوئن به پایان رسید و سیتی نیز او را بازیکن آزاد اعلام کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا